REKLAMAA1_FortSłużew-12-07----22-07-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 września 2015, 15:44 komentarzy 19

  (FB/ P. Guział)

  REKLAMA

  Były burmistrz Ursynowa Piotr Guział ostatecznie nie wystartuje w wyborach do Senatu. Państwowa Komisja Wyborcza odmówiła mu rejestracji ze względu na brak wymaganej liczby podpisów pod kandydaturą. - Zabrakło mi determinacji - komentuje Guział. W okręgu mokotowsko-ursynowsko-wilanowsko-wawerskim wystartuje w rezultacie 3 kandydatów.

  Do 15 września do północy kandydaci na senatorów musieli złożyć listę z podpisami popierającymi kandydaturę. Były burmistrz zaczął zbierać głosy poparcia dość późno. Zadanie utrudniał fakt, że mogły się podpisywać tylko osoby zamieszkujące okręg, z którego kandydat chce startować.

  - Muszę przyznać, że zabrakło mi determinacji, na co wpływ zapewne miała moja obecna, dość przełomowa w pozytywnym sensie, sytuacja życiowa i zawodowa. Nie da się skoncentrować na wszystkim, a tym bardziej nie mając do tego pełnego przekonania. Zabrałem się też za całą akcję zbyt późno - komentuje Piotr Guział na swoim profilu na Facebooku.

  Guziałowi udało się zebrać ponad 2.000 wymaganych podpisów, ale Okręgowa Komisja Wyborcza w Warszawie zakwestionowała blisko 400 z nich, m.in. z powodu niepełnych danych. Informację tę potwierdziliśmy dziś w delegaturze Krajowego Biura Wyborczego. 

  - Postanowiłem, że nie będę się odwoływał od tej decyzji. Widocznie to jeszcze nie czas abym przestał być radnym, co czynię od 17 lat już po raz piąty. W Warszawie jest jeszcze sporo do zrobienia! - mówi Guział.

  Brak byłego burmistrza na liście kandydatów do Senatu oznacza, że 25 października ursynowianie będą mogli wybierać spośród 3 kandydatów, którym udało się zebrać wymaganą liczbę poprawnych podpisów. Są to: Anna Chodakowska z Prawa i Sprawiedliwości, Andrzej Celiński z Partii Demokratycznej "Demokraci.pl" oraz Marek Rocki z Platformy Obywatelskiej. To dokładnie taki sam skład jak w wyborach 2011 roku.

  Okręg nr 43 (Ursynów, Mokotów, Wilanów, Wawer) wybiera jednego senatora. Cztery lata temu został nim Marek Rocki zdobywając 49,12% głosów. Anna Chodakowska dostała wówczas 27,07% a Andrzej Celiński - 23,82% głosów.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  19Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Daga 19 ponad rok temuocena: 40% 

   Szkoda, że nie będzie startował :( nie ma na kogo głosować, a już na pewno nie zagłosuje na tego rockiego i resztę tych aferałów z platformy!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 14 21 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~piotr 18 ponad rok temuocena: 62% 

   leń i hipokryta ..... myślał że podpisy same się zbiorą bo jest taki cooooool a jak poszedł pod bazarek przeciwko któremu protestuje to go ludzie pogonili ..... to tak jakby Palikot zbierał podpisy pod kościołem, ale Guziałkowi to nie przeszkadzało, dopóki ludzie nie powiedzieli mu co o nim myślą

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 36 22 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Hura 17 ponad rok temuocena: 60% 

   Hura!!!juz się wykazał i nachapał starczy

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 33 22 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~sk...i 16 ponad rok temuocena: 57% 

   bardzo dobra wiadomość. Widać, że ludzie mają go dość...

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 31 23 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Maciej 15 ponad rok temuocena: 46% 

   Guział się zagubił. Szkoda - bo do tej pory był najlepszym burmistrzem dzielnicy.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 44 51 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~szymon 14 ponad rok temuocena: 54% 

   najlepszym ??? w czym najlepszym ? Kępa po tych kilku miesiącach jest lepszy i oby nie skończył jak Guział z tak niskim poparciem

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 27 23 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • jacek00 13 ponad rok temuocena: 53% 

   Ja myślę, że raczej podstawowym problemem było to, "że mogły się podpisywać tylko osoby zamieszkujące okręg, z którego kandydat chce startować", a nie to, że zaczął zbierać podpisy zbyt późno czy że zabrakło mu determinacji, bo na co mu ta determinacja, skoro ludzie nie chcieli się podpisywać pod jego kandydaturą? No i to chyba jednoznaczny dowód na to jak Guział jest postrzegany przez mieszkańców Ursynowa - ludzie już kolejny raz pokazali mu czerwoną kartkę, ale widać, że to ciągle zbyt mało...

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 56 49 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jarosław 12 ponad rok temuocena: 38% 

   Te madrala wszystko wiesz lepiej? Nie bronie Guziala bo to jego problem, ale te Twoje komentarze pod wszystkimi artykułami na każdy temat są wymiotne

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 38 61 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • jacek00 11 ponad rok temuocena: 47% 

   Jarosław a w temacie powyższym masz coś sensownego do napisania?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 34 39 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mieszkaniec 10 ponad rok temuocena: 32% 

   W zasadzie Jarosław ma racje, a Twoj komentarz jest jeszcze bardziej bezsensowny niz jego, tak wiec mierz swoja miarka i bedzie cacy lala

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 19 40 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jarosław 9 ponad rok temuocena: 31% 

   Tak, przestań sobie gościu stawiać plusy, ich ilość nie jest wykładnią intelektu. Zajmij się czymś pożytecznym zamiast nudnie trolować

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 19 42 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • jacek00 8 ponad rok temuocena: 56% 

   Jarosławie znasz definicję słowa "trollować"? Upraszam, abyś nie używał słów, których znaczenia najwidoczniej nie rozumiesz (zresztą już się przyzwyczaiłem, że spora część podobnych Tobie "dyskutantów" ma elementarne braki w postaci nieumiejętności czytania ze zrozumieniem). Wracając natomiast do zarzutu trolowania, to raczej Ty się wpisujesz tą definicję. Nic sensownego do powiedzenia nie masz, co widać po powyższym, swoimi komentarzami próbujesz nieumiejętnie dyskredytować i ośmieszać :D Czyli wypisz wymaluj trolik - tutaj krótka lekcja czym jest trolowanie: "Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych." PS. A teraz zapraszam Ciebie i Twoich kumpli do minusikowania. Naprawdę zabawne jest sugerowanie mi zajęcia się czymś pożytecznym gdzie Ty i Twoi kumple przesiadujecie na HU tylko w jednym celu, prowokowania i minusowania wszystkich i wszystkiego jak leci. A można by było podyskutować z użyciem konkretnych argumentów - ale do tego wymagany jest pewien intelekt, tak to to o czym powyżej wspomniałeś, tylko chyba kolejny raz użyłeś słowa, którego znaczenia bynajmniej nie rozumiesz.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 25 20 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Milla 7 ponad rok temuocena: 96% 

   Wygląda na to, że większość czytelników to wyznawcy NU :) zauważ, że wszystkie komentarze popierające poprzednią władzę mają mnóstwo plusów, a jak ktoś odważy się ją skrytykować, to pomijając że zbiera minusy, automatycznie jest trollem, hejterem, jest opłacany przez Kempę itp. Co najlepsze realia wyglądają zupełnie odwrotnie. Wnioski nasuwają się same. Pod moim komentarzem zauważycie to co czym piszę w praktyce :) Pozdrawiam Was wszystkich i życzę więcej obiektywizmu, optymizmu i toleracji dla cudzego zdania.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 22 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • jacek00 6 ponad rok temuocena: 95% 

   Milla mnie to nie dziwi. Już dawno zauważyłem tendencje pewnego ugrupowania do plusowania swoich wypowiedzi, nawet nie na temat, a minusowania wszystkiego innego. Widać w ten sposób muszą coś sobie udowodnić. Pytanie tylko co :-D

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 21 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~anty_PO 5 ponad rok temuocena: 52% 

   Szkoda! Znowu nie będę miał na kogo głosować :(

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 39 36 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Dominika 4 ponad rok temuocena: 57% 

   Przystojny, milo popatrzeć.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 36 27 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kazek 3 ponad rok temuocena: 54% 

   We własnej dzielnicy nie zebrał? To musza go ursynowianie bardzo nie lubić. Miotła stojąca pod bazarkiem więcej by zebrała.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 55 47 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • jacek00 2 ponad rok temuocena: 53% 

   Lepiej bajki opowiadać o determinacji i innych pierdołach ;)

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 54 47 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kenez 1 ponad rok temuocena: 51% 

   nooo, guział z tego przecież słynie..

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 39 38 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.1622 sekundy
  REKLAMA