REKLAMAA1-PizzaSANGIOVANNI-01-04----30-04-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ25 lutego 2020, 12:05 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Wspierana przez Czesława Niemena wygrała „Szansę na Sukces”, debiutowała w Opolu, śpiewała u Rubika. W najbliższą niedzielę Małgorzata Markiewicz zaśpiewa w Dzielnicowym Ośrodku Kultury. Wygraj podwójne zaproszenie na koncert artystki.

  Małgorzata Markiewicz - zwyciężczyni finału legendarnej „Szansy na Sukces”, zdobywczyni nagrody Radiowej Jedynki za Debiut na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (najmłodsza uczestniczka w historii) - na początku swojej kariery otrzymała zaproszenie do współpracy z Piotrem Rubikiem.

  Efektem tej współpracy była diamentową płyta za album „Psałterz Wrześniowy”. Artystka promowała ten krążek w duecie wraz z Januszem Radkiem piosenką „Psalm dla Ciebie”. Dzięki temu utworowi stała się znana szerszej publiczności.

  Obecnie porusza się na pograniczu muzyki pop i jazz. Wraz z utytułowanym pianistą, producentem i kompozytorem Nikolą Kołodziejczykiem nagrała materiał na swoją debiutancką płytę. Jeszcze przed planowanym wydaniem albumu, znajdująca się na nim piosenka „Niebywałe” została zauważona przez jury konkursu ZAIKS „Piosenka na Sto” i wyróżniona spośród ponad tysiąca utworów nagrodą za najlepsze wykonanie.

  W najbliższą sobotę 29 lutego, o godz. 18:00 w Dzielnicowym Ośrodku Kultury (ul. Kajakowa 12b) odbędzie się koncert promujący autorską płytę artystki zatytułowaną „Bring The Light”. Bilety w cenie 25 zł do nabycia online, a także do wygrania w naszym konkursie na Facebooku - kliknij tutaj. Mamy dla Was 5 podwójnych biletów.

  POSŁUCHAJ UTWORU Z DEBIUTANCKIEJ PŁYTY MAŁGORZATY MARKIEWICZ:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 13

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 5
   OBOJĘTNY
  • 4
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.2981 sekundy
  REKLAMAA2-DESEROWNIA--20-03---19-04-2020