REKLAMAA1 BORAMED-stała-główna_strona
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Marvipol S.A.)

  Z początkiem maja Grupa Marvipol rusza ze sprzedażą mieszkań w projekcie Harmony Park, zlokalizowanym przy ul. Kłobuckiej, na styku Ursynowa i biznesowej części Mokotowa. W pierwszym etapie inwestycji do sprzedaży trafi 236 mieszkań i 12 lokali użytkowych. Harmony Park to finalna część osiedla Central Park Ursynów – jednej z najpopularniejszych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie. 

  Harmony Park tworzy kompleks kameralnych, położonych w komfortowej odległości od siebie budynków, skupionych wokół wewnętrznych, prywatnych jezior. Inwestycja wyróżnia się bogatą ofertą części wspólnych i miejsc do rekreacji oraz terenów zielonych, które wpłyną na wysoki poziom i jakość życia mieszkańców.

  Harmony Park to unikalny projekt, harmonijnie łączący zalety ustronnie położonych osiedli i nowoczesnych apartamentowców typowych dla centrum Warszawy. Osiedle jest zlokalizowane w zacisznej części Służewca, nieopodal Toru Wyścigów Konnych, w zapewniającej spokój odległości od biznesowego serca Mokotowa. Równocześnie lokalizacja w sąsiedztwie ważnych ciągów komunikacyjnych gwarantuje szybki dojazd nie tylko do biurowej części dzielnicy i Galerii Mokotów, ale również pozostałych części Warszawy.

  - Harmony Park to odpowiedź na potrzeby singli, osób pracujących, jak i rodzin z dziećmi – bogata oferta mieszkań, o zróżnicowanych metrażach oraz starannie zaplanowane części wspólne, zachęcające do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu sprawiają, iż Harmony Park ma wszelkie predyspozycje ku temu, by stać się tegorocznym bestsellerem Grupy Marvipol -  mówi Mariusz Poławski, członek zarządu Marvipol S.A. 

  W ofercie Harmony Park znajdują się mieszkania o najbardziej poszukiwanych metrażach: dwu- i trzy pokojowe o powierzchniach od 35 m. kw. oraz kawalerki o powierzchniach od 28 m. kw. Mieszkania będą posiadać przeszklone loggie, balkony bądź duże ogródki. Na najbardziej wymagających klientów czekają wyjątkowe apartamenty z przestronnymi, nawet kilkudziesięciometrowymi tarasami na dachu. Z części mieszkań będzie rozciągać się widok na tereny zielone oraz wewnętrzne jeziorko.

  Całe osiedle, dzięki wprowadzeniu podziemnego ruchu kołowego, będzie posiadało bogate, staranie zaplanowane części wspólne, w tym liczne miejsca do rekreacji oraz sklepy i punkty usługowe. Mieszkańcy Harmony Park będą mieli do swojej dyspozycji m.in. własne jeziorka otoczone drewnianymi pomostami, ścieżki spacerowe i do joggingu oraz Plac Restauracyjny z uroczymi knajpkami. Z myślą o najmłodszych powstaną dwa place zabaw oraz wielofunkcyjne boisko. Na terenie Central Park Ursynów uruchomione zostanie prywatne przedszkole, w najbliższym otoczeniu Harmony Park znajdują się również publiczne przedszkola i szkoły. 

  Marvipol Development to deweloper z ponad 20-letnim doświadczeniem na warszawskim rynku. Od 1996 roku firma zrealizowała 23 inwestycje mieszkaniowe i komercyjne z 350 tys. mkw. powierzchni użytkowej. Z 4,7 tys. oddanymi do użytku mieszkaniami w Warszawie Marvipol jest jednym z najaktywniejszych stołecznych deweloperów. Marvipol oraz zrealizowane przez niego projekty deweloperskie były wielokrotnie nagradzane w niezależnych rankingach prowadzonych przez wydawnictwa Murator, Wprost, Rzeczpospolita czy Puls Biznesu. Deweloper od 2008 r. jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

  Obecnie Marvipol realizuje trzy inwestycje mieszkaniowe: Lake Park Apartments, projekt zlokalizowany przy ul. Kłobuckiej, w sąsiedztwie biznesowego centrum Mokotowa, Riviera Park – osiedle powstające w sąsiedztwie Kanału Królewskiego na Żeraniu oraz Bemowo Residence – kameralny projekt zlokalizowany przy ul. Szeligowskiej na Bemowie.

  (mat. promocyjny)

  Artykuł załadowany: 0.0948 sekundy
  REKLAMAA2-ORTODONCJA-od-01-03-2018-do-30-04-2018