REKLAMAA1 AUTO WIMAR 01.08.2021 - 31.10.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Koncert Hip-Hop Fest na Ursynowie w 2017 roku

  Koncert Hip-Hop Fest na Ursynowie w 2017 roku (KT)

  Peja, Hemp Gru, Dixon 37 i wielu innych wystąpią w Arenie Ursynów? Szansa jest duża, a wszystko zależy od mieszkańców naszej dzielnicy i naszego województwa. Rusza głosowanie w Budżecie Obywatelskim Mazowsza.

  Budżet Obywatelski Warszawy to niejedyny budżet obywatelski, w jakim mogą wziąć udział ursynowianie. Teraz mają szansę zdecydować o przyszłości całego województwa. Właśnie ruszył tegoroczny Budżet Obywatelski Mazowsza. A jest o czym decydować - w tym roku do dyspozycji Mazowszan oddano aż 25 mln złotych.

  - Jak w przypadku warszawskiego budżetu obywatelskiego, tak i mazowieckiego uważam, że warto, a nawet trzeba, głosować na projekty, które zmieniają nasze najbliższe otoczenie. Wierzę, że dzięki mobilizacji ursynowian cześć z tych 25 mln zł może trafić na Ursynów - mówi burmistrz Ursynowa Robert Kempa.

  Może trafić na... jeden projekt. Za to nie byle jaki! Pomysłodawcy projektu nr 261 chcą zgotować mieszkańcom prawdziwą petardę - Nasz Hip Hop Festiwal w Arenie Ursynów. To nawiązanie do serii koncertów z lat 2015-2017 pod nazwą Hip Hop Fest. I tak samo jak w poprzednich latach, tak i teraz na scenie mieszkańcy mogliby zobaczyć czołówkę polskiego rapu - ursynowski Dixon 37, po sąsiedzku z Mokotowa Hemp Gru czy poznaniak Peja. Co ciekawe, Peja od lat pozostaje w nie najlepszych stosunkach z mieszkańcem naszej dzielnicy, równie znanym raperem Tedem.

  #naszarapszansa

  Jak skończy się koncert współzałożyciela Slums Attack na podwórku współzałożyciela Warszafskiego Deszczu? O tym mieszkańcy będą mogli się przekonać, o ile wybiorą projekt w głosowaniu. A warto głosować, bo nie tylko będzie można usłyszeć gwiazdy polskiego hip hopu, ale wystąpić obok nich na scenie.

  - Młodzi mają MOC i swoje niespełnione marzenia. Koncert umożliwi „młodym talentom” na support na koncercie przed głównymi artystami. Akcję nazwiemy #naszarapszansa. Na dwa miesiące przed terminem koncertu zostanie zorganizowany konkurs, w którym młodzi będą wysyłać do naszych artystów swoje demówki. Artyści wybiorą najlepszych według swojego uznania - zaznaczają autorzy projektu.

  Swój głos mieszkańcy całego województwa mazowieckiego - w imieniu osób niepełnoletnich głosuje opiekun - mogą oddać do 10 października na stronie Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Potrzebny będzie także telefon komórkowy (osoby nieposiadające komórki mogą zagłosować na miejscu w urzędzie marszałkowskim województwa i jego delegaturach). Każdy głosujący może wybrać dwa projekty - jeden ogólnowojewódzki i jeden podregionalny - niekoniecznie ze swojego regionu. Zwycięzców tegorocznej edycji poznamy do 15 października.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 12

  • 6
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 3
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 3
   BRAK SŁÓW

  7Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Sprawdźcie "tekst" piosenki 7 miesiąc temuocena: 100% 

   Jeżeli ktoś chce głosować na ten pomysł, to niech najpierw wyszuka w internecie tekst którejś z piosenek Peji. Chciałem wkleić tutaj fragment jego piosenki "Zrobię szmal", ale na 100% zostałby ZABLOKOWANY przez ADMINISTRATORA, bo co drugie słowo jest niecenzuralne. Nie widzę powodu, żeby z pieniędzy podatnika fundować mieszkańcom Ursynowa takie obsceniczne treści w dodatku w ramach Budżetu Obywatelskiego.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~A po co? 6 miesiąc temuocena: 93% 

   "Hip-hop powróci do Areny Ursynów?" A po co??

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 14 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Asia5 5 miesiąc temuocena: 90% 

   Uwielbiam piosenki o pobiciach, wymuszeniach, jaraniach skuna, wciąganiu koksu i sexie z prostytutkami. Hip hop jest super

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 19 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Precz z hiphopem 4 miesiąc temuocena: 90% 

   Jak zaglosowac na NIE?

   Edytowany: 29 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 18 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Hohoł 3 miesiąc temuocena: 11% 

   Wrócić do szkoły i nauczyć się jednej z podstaw współżycia społecznego, do których zalicza się m.in. umiejętność szanowania opinii / gustu innych osób (w tym muzycznego).

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 2 17 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursynowianin 2 miesiąc temuocena: 88% 

   do Hohoł: można szanować odmienny gust muzyczny innych osób, ale to nie znaczy, że mieszkańcy Ursynowa mają finansować z własnych podatków występy jakiegoś Peji i jego kolegów.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 15 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Hohoł 1 miesiąc temuocena: 0% 

   No, ale w czym problem? Nikt tego nie narzuca. To jedna z propozycji z budżetu obywatelskiego. Nie uzbiera się wystarczająca liczba głosów, to się to nie odbędzie. Jak uzbiera się, to znaczy, że sporo osób tego chce. Tyle w temacie.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 0 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3837 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 25.08.2021 - 24.11.2021