REKLAMAA1 BORAMED-stała-główna_strona
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ16 sierpnia 2017, 17:40 komentarzy 2

  (SK)

  REKLAMA

  To historia o wspaniałym uczuciu! W dwudziestą piątą rocznicę ślubu Rafał przygotował dla Kasi niespodziankę. Na Ursynowie i w całej Warszawie wykupił 25 bilbordów i plakatów z wyznaniem miłości. Mieszkańcy Ursynowa zakochali się w spontanicznej akcji. Nie mniej niż Rafał w Kasi.

  Bilbordy pojawiły się na Ursynowie 31 lipca, na tydzień przed rocznicą ślubu cywilnego. - Razem przez 25 lat, a przed nami cały świat. Dziękuję za każdy dzień. Kocham cię, Rafał - można na nich przeczytać. Adresatka - pani Kasia była w szoku.

  - Pierwszy bilbord zobaczyłam przy Arenie Ursynów jadąc do pracy i rzeczywiście było to zaskoczenie, bo nie spodziewałam się życzeń tak wcześnie - opowiada. Od razu wiedziała jednak, że chodzi o nią.

  "Jaka żona, takie pomysły"

  Czy ta idea nie jest szalona? - Jaka żona, takie pomysły - odpowiada pan Rafał. To nie pierwszy raz, kiedy zrobił żonie taką niespodziankę. Pięć lat temu także przygotował specjalny baner. Ale jeden, tym razem jest ich dwadzieścia pięć - dokładnie tyle, ile lat trwa małżeństwo.

  Miejsca nie były przypadkowe. Rafał zamówił je na trasie żony do pracy - m.in. przy stacji metra Kabaty, w alei Komisji Edukacji Narodowej czy na płocie bazarku "Na Dołku". Znalazły się także w miejscach, gdzie kobieta spędza dużo czasu - w kawiarni czy na świeżym powietrzu. Jeden zawisł także w pobliżu mieszkania teściów na Woli.

  Recepta na udany związek

  - Zachodu było z tym co nie miara, ale jestem zadowolony - opowiada Rafał - Poznaliśmy się już w liceum, nasza miłość kwitnie już od trzydziestu lat.

  Jaka jest recepta na udany związek? - To przyjaźń, zrozumienie i wspólna pasja. U nas to taniec. Jest magiczny i łączy. Pozwala przetrwać trudne momenty - mówi Rafał. Razem z Kasią są uczestnikami ursynowskich potańcówek.

  Mieszkańcy Ursynowa są zachwyceni taką formą życzeń. O pomyśle mówią w samych superlatywach.

  - To jest miłość na całego, tylko pozazdrościć! Kojarzyłam tę parę z potańcówek i prezentowali się wspaniale. Życzę im wszystkiego najlepszego i gratuluję - mówi nam pani Marzena. - Oni są niesamowici! - dodaje Arlena.

  Pomysł spodobał się także właścicielowi jednej z kabackich restauracji, który ufundował parze romantyczną kolację przy świecach. Zakochani pójdą na nią po powrocie z... drugiego miesiąca miodowego.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~glab kapusciany 2 7 miesięcy temuocena: 0% 

   e tam jakies oszusty na pewno...ta milosc to czasami w telewizji pokazuja, nic takiego

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kijoo 1 7 miesięcy temuocena: 100% 

   Super artykuł! Niech miłość kwitnie

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.1215 sekundy
  REKLAMAA2-ORTODONCJA-od-01-03-2018-do-30-04-2018