REKLAMAA1-SONARHOME-01-10----31-10-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  "Fit Piguły" z FHO (MSO)

  Abrakadabra, to czary i magia! Po raz kolejny, coroczny piknik Fundacji Hospicjum Onkologicznego na Ursynowie, okazał się wyjątkowym wydarzeniem. Nie zabrakło występów magików, bajkowego przedstawienia, a przede wszystkim wolontariuszy i darczyńców o wielkich sercach.

  Mimo upału, w ogrodzie hospicjum onkologicznego przy Pileckiego działy się dziś prawdziwe cuda! Jakie? Np. do jednej z puszek, w których zbierane są środki na prowadzenie placówki, ktoś jednorazowo wrzucił… 700 złotych.

  Cudem było też zgromadzenie w jednym miejscu tylu osób, których misją jest niesienie pomocy innym. Wszyscy, którzy brali udział w pikniku "Odczarowanie Hospicjum" robili to charytatywnie – magicy, aktorzy, prowadzący, kucharze czy wystawcy.

  Nie zabrakło całej masy atrakcji dla dzieci: od występów na scenie, malowania buziek, przez quizy m.in. dotyczące Ursynowa, po klocki giganty i puszczanie wielkich baniek.

  - Jestem oczarowana tym miejscem! Wspaniali ludzie i atmosfera – mówi Kasia, mama siedmioletniej Ninki, która pierwszy raz trafiła na "Odczarowanie Hospicjum".

  Wyjątkowym wzięciem cieszyło się stoisko z zimną lemoniadą, furorę robiła też „Fit Piguła”, obsługiwana przez pielęgniarki z hospicjum, które oferowały zdrowe pasty warzywne, smoothie owocowe i sałatki.

  - Nasz piknik jest już tradycją, także dla mieszkańców Ursynowa. Jest gorąco, ale jak zawsze są tutaj z nami, żeby wspólnie – uśmiechem, dobrym słowem i energią – odczarować hospicjum. Pokazać, że to nie jest „umieralnia”, ale wspaniałe miejsce, w którym można się bawić, śmiać i śpiewać – mówi Maja Wiśniewska z FHO.

  Ten, kto przegapił piknik, może wspomóc hospicjum na kilka sposobów, z którymi można zapoznać się na stronie FHO. Patronem medialnym był portal Haloursynow.pl.

  W GALERII ZDJĘCIA Z PIKNIKU "ODCZAROWANIE HOSPICJUM":

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 12

  • 9
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3258 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019