REKLAMAA1 PSYCHOCARE 01.08.2021 - 31.10.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 września 2021, 18:31

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Jeden dzień to stanowczo za mało, by zobaczyć wszystko, co do zaoferowania ma Zielona Góra. Nie tylko Bachus kusi wielbicieli rodzimego wina, znajdą tu coś dla siebie rodziny z pociechami oraz przedsiębiorcy szukający odskoczni od codziennych zmagań biznesowych. A kiedy już zmęczeni odwiedzinami w parku winnym i palmiarni zatęsknimy za chwilą spokoju i odprężenia, warto pamiętać, że wszystkie drogi prowadzą do alei Wojska Polskiego 79, gdzie na wszystkich czekają gościnne podwoje Hotelu Zielona Góra.

  Hotel Zielona Góra, wszystko do pracy i wypoczynku

  Mimo że obiekt jest dostosowany do potrzeb przedstawicieli szeroko rozumianego biznesu, nic nie stoi na przeszkodzie, by znalazły tu wytchnienie rodziny z dziećmi. Mile widziane są także czworonożni przyjaciele, dla których znajdą się odpowiednie miseczki, kocyki, a nawet ręczniki.

  80 pokoi czeka na gości, gwarantując jasne i pogodne wnętrza. Poczucie komfortu zwiększa otaczająca hotel Zielona Góra przyroda. Dla milusińskich przygotowano pomieszczenia do zabawy, choć przy tylu atrakcjach dostępnych w stolicy polskiego winiarstwa, nie będą prawdopodobnie potrzebne.

  Konferencje i szkolenia

  W nowoczesnej firmie trudno obyć się bez okresowych szkoleń, konferencji, a nawet eventów mających na celu zacieśnienie więzi pomiędzy współpracownikami.

  • 6 sal konferencyjnych;

  • 475 miejsc;

  • 200 miejsc parkingowych.

  Każda sala konferencyjna jest w pełni wyposażona w najnowocześniejsze technologie przetwarzania obrazu i dźwięku. Oficjalny charakter pomieszczeń nie przeszkadza, by dostosować jedną z sal do celów tanecznych. Sprzyja temu nawierzchnia parkietu, oświetlenie, a także sąsiedztwo Bowling Club.

  Wellness i SPA Zielona góra

  Sauna, grota solna, lodowa lub jacuzzi, to tylko zaledwie kilka propozycji służących poprawieniu samopoczucia.

  • 6 typów saun;

  • 18 zabiegów prozdrowotnych i relaksujących;

  • 2 sale fitness.

  Honorowane są 4 karty sportowe, o czym można się przekonać, odwiedzając stronę https://grapetown.pl.

  Restauracja

  Po wszystkim można zregenerować siły we wspaniałej atmosferze hotelowej restauracji. Wieczór można wzbogacić delikatnym carpaccio lub przegrzebkami z patelni.

  Pośród dań głównych na szczególną uwagę zasługuje wiener schnitzel cielęcy. Miłośnicy kuchni wegetariańskiej z pewnością skuszą się ragu warzywnym z takimiż kotlecikami. Wszystko oczywiście w towarzystwie win.

  Pozostaje pytanie, kiedy w takim razie znaleźć czas na zwiedzanie przecudownej Zielonej Góry? Szkolenia, masaże, wieczór przy wykwintnych daniach, jednym słowem jest to logistyczne wyzwanie.

  Zarezerwuj pokój już dziś, ustalając najdogodniejszy termin. Można to zrobić online lub telefonicznie. Resztą zajmą się fachowcy. Zapraszamy.

  Artykuł załadowany: 0.3425 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.08.2021 - 31.10.2021