REKLAMAA1 Pizzeria105  13.11.2021 - 12.12.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. dystrybutora)

  Bezpłatne seanse wróciły na Ursynów. W ubiegłym tygodniu ruszyły zapisy na seans dla dorosłych, a teraz na film dla dzieci. W tym roku ratusz przygotował tylko kilka darmowych pokazów.

  Projekt bezpłatnych filmów z Budżetu Obywatelskiego cieszył się dużą popularnością - mimo to propozycja mieszkańców nie pojawiła się na liście zgłoszonych pomysłów. Tradycji jednak stało się zadość - urząd dzielnicy postanowił kontynuować darmowe seanse, z tym że w nieco okrojonej formie. Podobnie jak w zeszłym roku propozycji będzie zaledwie kilka.

  Drugi bezpłatny seans odbędzie się 28 października o godz. 18 w Multikinie obok stacji metra Imielin. To jednocześnie pierwszy film skierowany w ramach tej akcji do dzieci. W związku ze zbliżającym się Halloween dzielnica zaplanowała przedpremierową projekcję filmu "Mój przyjaciel wampir".

  Chociaż wygląda na dziesięciolatka, to tak naprawdę ma już ponad 300 lat! Mały Wampirek – bo o nim mowa – od stuleci mieszka w tym samym nawiedzonym domu. I chociaż każdego dnia może liczyć na towarzystwo wesołej ferajny straszydeł, to tak naprawdę, coraz częściej, bywa potwornie samotny. W tej sytuacji ma tylko jedno marzenie. Pójść do szkoły i poznać inne dzieci.

  - tak przedstawia film "Mój przyjaciel wampir" serwis filmweb.pl.

  Jak zdobyć wejściówkę?

  Do tej pory ursynowianie musieli zaklepywać wejściówki poprzez wysyłanie maili do ratusza. W tym roku urzędowi informatycy wymyślili nowy sposób rezerwowania bezpłatnych seansów. Stworzyli platformę, dzięki której zapisy będą znacznie łatwiejsze. Nowy system pozwala na wysyłanie zgłoszeń prosto ze smartfona.

  Rozdawane będą wejściówki dla dziecka oraz opiekuna. Aby się zapisać, wystarczy wejść na stronę kulturalny.ursynow.warszawa.pl, po wejściu kliknąć tytuł filmu "Mój przyjaciel wampir" i uzupełnić rubryczki o kilka swoich danych. W piątek (22.10) wylosowane osoby dostaną informację zwrotną na podanego w formularzu maila. Jeżeli zostaną jakieś wolne miejsca, będzie można o nie dopytać w przeddzień projekcji w informacji ratusza.

  Możemy spodziewać się w tym roku jeszcze dwóch darmowych seansów dla dzieci i dwóch dla dorosłych. Ratusz zaplanował je na listopad i grudzień. Szczegóły nie są jeszcze znane - decyzja uzależniona jest od aktualnych premier kinowych.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 15

  • 5
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 4
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.668 sekundy
  REKLAMAA2 YASUMI 01.10.2021 - 31.12.2021