REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (pixabay.com)

  Jest okazja, by zabrać dziecko do kina, i to zupełnie za darmo! Dzielnica rusza z projektem "Bezpłatne seanse dla mieszkańców Ursynowa". To kontynuacja pomysłu jednej z mieszkanek dzielnicy zgłoszonego do Budżetu Obywatelskiego.

  W poprzednich latach dzielnica zapraszała rodziców i dzieci na darmowe seanse do Multikina w ramach projektu z Budżetu Obywatelskiego. Pomysł zgłosiła w 2016 roku Ewa Sulej, która zauważyła, że rodzice z Ursynowa mają coraz mniej czasu dla swoich pociech. Ufundowanie wspólnego wyjścia do kina ma być odpowiedzią na ten deficyt.

  Familijne seanse okazały się strzałem w dziesiątkę. Na każdą projekcję zapisywały się setki osób, a darmowe wejściówki znikały w oka mgnieniu. Dlatego ratusz postanowił, że będzie kontynuował cykl - tym razem z własnej inicjatywy i ze środków budżetowych.

  Dla dzieci i dla dorosłych

  Seanse familijne startują w styczniu. W czwartek 23 stycznia najmłodsi mieszkańcy będą mieli okazję obejrzeć film „Doktor Dolittle” (USA, 2020 r. Reż. Stephen Gaghan), ale już 30 stycznia wyśwtlona zostanie propozycja dla dorosłych.

  - Zdecydowaliśmy się na pokazanie filmu z tak modnego ostatnio nurtu kina ekologicznego „Nasze miejsce na ziemi”. Ten dokumentalny film obsypany nagrodami na kilkunastu festiwalach, ogląda się jak najlepszą fabułę. To hołd złożony niezwykłemu bogactwu otaczającej nas przyrody, którą musimy nauczyć się rozumieć, zanim będzie naprawdę za późno - informuje urząd dzielnicy.

  Kolejne seanse będą ogłaszane w kolejnych miesiącach roku.

  Jak zdobyć wejściówki na seans?

  Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu na film "Doktor Dolittle", do 19 stycznia włącznie (niedziela) należy wysłać zgłoszenie na adres kino.kultura@ursynow.pl. W tytule e-maila trzeba wpisać hasło: DOLITTLE oraz swoje NAZWISKO i IMIĘ.

  Jeśli zgłoszenie zostanie wylosowane urząd dzielnicy 20 stycznia wyśle do nas e-mail z informacją o terminach odbioru kart wstępu w ratuszu. Jeśli nie zostaniemy wylosowani, 22 stycznia od 16:00 w informacji w urzędzie rozadawane będą nieodebrane wejściówki.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 44

  • 19
   BARDZO PRZYDATNY
  • 5
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 4
   OBOJĘTNY
  • 5
   NIEPRZYDATNY
  • 3
   WKURZONY
  • 4
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3291 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.11.2020 - 13.02.2021