REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (pixabay.com)

  REKLAMA

  Jedenaście seansów - co miesiąc okazja, by zabrać dziecko do kina, i to zupełnie za darmo! Dzielnica rusza z projektem "Seanse familijne na Ursynowie". To kontynuacja ubiegłorocznego pomysłu jednej z mieszkanek dzielnicy.

  W ubiegłym roku dzielnica zapraszała rodziców i dzieci na darmowe seanse do Multikina w ramach projektu z budżetu obywatelskiego. Pomysł zgłosiła w 2016 roku Ewa Sulej, która zauważyła, że rodzice z Ursynowa mają coraz mniej czasu dla swoich pociech. Ufundowanie wspólnego wyjścia do kina ma być odpowiedzią na ten deficyt.

  Familijne seanse okazały się strzałem w dziesiątkę. Na każdą projekcję zapisywały się setki osób, a darmowe wejściówki znikały w oka mgnieniu. Dlatego ratusz postanowił, że będzie kontynuował cykl - tym razem z własnej inicjatywy.

  - Budżet partycypacyjny pokazuje nam, co można zrobić, czego nie widać z perspektywy urzędnika. I to jest właśnie taki projekt. Na ten rok nikt nie zgłosił seansów do BP, ale na przyszły rok są już 3 tego typu projekty - mówi wiceburmistrz Łukasz Ciołko.

  Seanse familijne startują jeszcze w lutym. Później co miesiąc dzielnica będzie zapraszać na kolejny - także w wakacje. Wyświetlane będą nowości kinowe. Na przemian - w jednym miesiącu dla dzieci młodszych, w następnym - dla dzieci starszych.

  22 lutego o 18:00 w Multikinie odbędzie się seans filmu "Jaskiniowiec" (2018), a 22 marca również o 18:00 - "Cudowny chłopak" (2017).

  Jak zdobyć wejściówki na seans familijny?

  Na seans lutowy: należy wysłać maila na adres: kino.kultura@ursynow.pl wyłącznie w terminie 16–18 lutego.
  W tytule e-maila trzeba wpisać: JASKINIOWIEC oraz swoje NAZWISKO i IMIĘ. Urząd przeprowadzi losowanie wejściówek, zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo 19 lutego.

  Na seans marcowy: należy wysłać maila na adres: kino.kultura@ursynow.pl wyłącznie w terminie 16–18 marca. W tytule e-maila trzeba wpisać: CHŁOPIEC oraz swoje NAZWISKO i IMIĘ. Wiadomość o wylosowaniu wejściówek zostanie wysłana mailem 19 marca.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 20

  • 12
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  4Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Kaśka 4 ponad rok temu

   Na tych seansach nie ma teklam więc bez obaw

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~heniiu 3 ponad rok temuocena: 100% 

   bez koneksji politycznych tez będzie można dostać?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~matka 2 ponad rok temu

   Zawsze można się dostać, tylko wystarczy wysłać maila w określonym powyżej terminie.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ojczym 1 ponad rok temuocena: 60% 

   Rodzicom polecam wejść z dziećmi i zobaczyć czy dzieci przyszły na seans reklam czy na seans filmowy. Poza tym zdecydowanie polecam sprawdzić jak głośno jest w kinie, zwłaszcza podczas reklam, gdzie zwykle rozsadza głowę i otępia słuch. Mam nadzieję, że w przypadku dzieci będzie rozsądnie.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2081 sekundy
  REKLAMAA2-SUSHI-Royal----DODATKOWO