REKLAMAA1-FortSluzew-10-01----20-01-2019-DNI
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (KZ)

  REKLAMA

  Kilkuset tancerzy zaprezentowało swoje umiejętności na kolejnej edycji Master Dance Cup. - Z roku na rok zawody cieszą się większą popularnością - komentują organizatorzy.

  Już po raz trzeci miłośnicy tańca z Ursynowa rywalizowali podczas turnieju Master Dance Cup. I jak w poprzednich latach nie zawiedli. Zgromadzona publiczność przez kilka godzin zachwycała się widowiskowym tańcem.

  - Jak widać zainteresowanie imprezą jest duże - mówi Wojciech Lesiak, wiceprezes stowarzyszenia Ad Astra, które zorganizowało zawody. - Arena Ursynów jest sportowym miejscem, przyciąga publiczność. Mieszkańcy wiedzą, że odbywają się tutaj imprezy sportowe, i chętnie je oglądają. I właśnie ta ciekawość nam pomaga.

  Na parkiecie zobaczyliśmy ponad 500 zawodników, którzy publiczności i jurorom zaprezentowali różne gatunki taneczne. Zobaczyliśmy disco, hip-hop, taniec nowoczesny czy inne formy taneczne, w tym show dance, czyli choreografie tematyczne - z wykorzystaniem rekwizytów i elementów małej scenografii.

  - Z roku na rok poziom turnieju rośnie - mówi organizator. - Dzieciaki podchodzą do rywalizacji bardzo profesjonalnie. Oglądamy coraz bardziej widowiskowe choreografie, co jest również zasługą trenerów.

  Byli gimnazjaliści, licealiści, przedszkolaki oraz dzieci, które do szkoły i przedszkola jeszcze nie chodzą.

  - Najstarszy zawodnik w poprzednim turnieju miał 86 lat. Po piątym tańcu stwierdził, że musi zmienić partnerkę, bo... nie daje rady. Dziś zatańczyli nawet czterolatkowie - śmieje się Lesiak.

  Jutro w Arenie Ursynów odbędą się finały Grand Prix Polski PTT w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. 

  ZOBACZCIE NASZĄ FOTORELACJĘ

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2151 sekundy
  REKLAMAA2-WSMAQ---16-01----30-01-2019