REKLAMA
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (KT)

  REKLAMA

  Nowy sezon Grand Prix Warszawy - Ursynów 2017 rozpoczęty. Ponad 250 osób przeciwstawiło się szczypiącemu chłodowi i zlodowaciałej ziemi. Trudne warunki nie zniechęciły biegaczy.

  Kolejny raz mieszkańcy Ursynowa udowodnili, że Las Kabacki to świetna trasa biegowa. Pogoda dopisała, choć było zimno - nikt nie narzekał na mróz - rogrzewki trwały dłużej, a sami biegacze tryskali energią i dobrym humorem.

  - Bieganie to walka ze sobą - przezwyciężanie słabości. Zacząłem biegać, kiedy przytyłem po rzuceniu papierosów. Udało mi się zrzucić zbędne kilogramy, a bieganie nadal jest ze mną. Są wyniki, są ambicje, jest pasja - opowiada Tomek.

  Dokładnie o 11:00 wyruszyły panie oraz wszyscy, którzy na 10 km potrzebują więcej niż 60 miniut. Reszta wystartowała 10 minut później. Warunki na trasie idealne - trochę śniegu, zero błota, optymalna temperatura biegowa. Entuzjazm i energia zawodników przydały się na leśnym szlaku.

  - Zaczynamy! Jest pięknie, zimowo, aura sprzyja. Lekki śnieg, na szczęście nie jest ślisko - to będzie dobry bieg - komentuje Alina Sakwa, współorganizatorka imprezy.

  Po biegu wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na tradycyjną grochówkę i rozgrzewającą herbatę. Pojawiła się też nagroda specjalna. - Z okazji 40 lat Ursynowa przygotowaliśmy specjalną nagrodę rzeczową dla 40. zawodnika lub zawodniczki. Nie powiem, co to jest, ale zdradzę, że nagroda jest bardzo elegancka - tajemniczo dodała Alina Sakwa. 

  Biegacze rozpoczęli dziś zmagania w ramach Grand Prix - do końca roku czeka nas jeszcze 7 biegów, które rozgrywane będą w Lesie Kabackim co miesiąc.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1189 sekundy
  REKLAMA