REKLAMAA1_FortSluzew-NOWY-od-12-03-do-31-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 kwietnia 2017, 10:14 komentarzy 1

  (KT)

  REKLAMA

  Pierwszy wiosenny wtorek biegacza za nami! Było wietrznie i dość zimno, jednak na starcie zameldowało się ok. 200 amatorów sportu. Pobiegli miłośnicy krótkich i długich dystansów. Organizatorzy przewidzieli aż 10 kategorii - od 400 metrów dla najmłodszych po 3000 metrów dla osób powyżej 19. roku życia. Wczoraj biegła głównie młodzież szkolna.

  Wiosenna edycja Ursynowskich Wtorków Biegacza - cyklu imprez przełajowych organizowanego przez AKL Ursynów, składa się z 4 startów - finał nie będzie punktowany, za to zostanie wzbogacony o zupełnie nowe konkurencje.

  Wczoraj pogoda nie dopisała. Wiał silny i nieprzyjemny wiatr. Organizatorzy są jednak zadowoleni - biegać chciało ok. 200 osób. Wśród biegaczy najwięcej było młodzieży szkolnej.

  - Przyszło bardzo dużo dzieci z okolicznych szkół, ale to dobrze, przecież do nich ta impreza jest skierowana. Liczymy też na studentów, jesteśmy w końcu na terenie SGGW. Dziś jednak jest ich mało - komentuje Marek Jendrych, organizator "Wtorków Biegacza".

  - Ciężko było! Momentami zawiewało tak, że uszy mi odpadały. Trochę się nie dziwię, że studenci nie dotarli, pewnie wybrali "przyjemniejsze" rozrywki - żartuje Krzysiek, student SGGW.

  Jeśli ktoś myślał o starcie w rywalizacji generalnej, jednak opuścił bieg wczorajszy i dwa jesienne, nie ma już na to szans. Przed nami tylko dwa biegi punktowe - 25 kwietnia i 16 maja - jedynie te starty liczą się w klasyfikacji generalnej. Bezpunktowy finał z dodatkowymi konkurencjami odbędzie się 30 maja.

  ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z ZAWODÓW

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.123 sekundy
  REKLAMAA2_WorkingBalance_od16-03-do-17-06-2018