REKLAMAA1 TEFAL 18.03.2021 - 17.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Swego czasu popularność kredytów frankowych nie wzbudzała w klientach żadnych zastrzeżeń. Doradcy kredytowi przedstawiali różne opcje zawarcia umowy z bankiem, jednak to właśnie kredyt we frankach szwajcarskich był wówczas najbardziej polecany. Niski kurs tej waluty sprawił, że blisko 90% ówczesnych kredytobiorców, zdecydowała się na zobowiązanie właśnie w obcej walucie. Późniejsze umocnienie się franka sprawiło jednak, że takie kredyty stały się niezwykle drogie, a niektórzy nie radzili sobie z zobowiązaniami na tak wysoką skalę. Przez długie lata wydawało się, że trudno wybrnąć jakkolwiek z tej patowej sytuacji. Obecnie jednak Frankowicze mogą liczyć na profesjonalną pomoc ze strony kancelarii frankowych oraz specjalistów, którzy zajmują się na co dzień walką z bankami i nieuczciwymi zapisami w umowach.

  Inicjatywa Stop-frank: jaką pomoc można uzyskać?

  Inicjatywa ta to nic innego, jak profesjonalna pomoc Frankowiczom. Stop-frank to zespół ekspertów, który zajmuje się szeroko rozumianym zagadnieniem kredytów we frankach szwajcarskich. Są oni wspierani przez fachową kancelarię frankową, mającą doświadczenie w tego typu sprawach, również rozgrywanych na drodze sądowej. Na swojej stronie dzielą się informacjami poprzez publikację artykułów, które wyczerpują tematy takie jak: https://www.stop-frank.pl/odfrankowienie-kredytu/

  Kredyt we frankach wielu osobom może wydawać się pewnym wyrokiem i długiem, z którego trudno wybrnąć. Tymczasem dziś już wiadomo, że wiele banków stosowało niedozwolone zapisy w swoich umowach. Tym samym wiele z nich jest możliwych do zanegowania przed sądem. Można uzyskać różnorodne korzyści finansowe. Niektóre sumy są duże, inne zdecydowanie mniejsze. Niemniej jednak zawsze jest to korzyść finansowa dla klienta. Banki coraz częściej są w stanie iść na ustępstwa i zawierać ugody z klientami – jednakże nigdy banki nie proponują korzystnych warunków same i najwięcej można uzyskać poprzez złożenie sprawy do sądu i pozwanie banku. 

  Korzystając z inicjatywy Stop-frank, można uzyskać zatem wiele korzyści finansowych. Profesjonalny zespół oferuje w pierwszym kontakcie bezpłatną i bardzo dokładną analizę umowy kredytowej, która jest wykonywana w przeciągu jednego dnia roboczego. Duże doświadczenie w tych sprawach sprawia, że działania są wykonywane bardzo szybko, a jednocześnie dokładnie. Wyjaśniane są nam na tym etapie działania, jakie są możliwe do podjęcia w związku z taką umową. Inicjatywa Stop-frank to działania przejrzyste. Klient nie otrzymuje zatem niejasnych warunków współpracy i obietnic bez pokrycia. Na podstawie umowy są dokładnie wyliczane potencjalne korzyści, jakie można odnieść w sporze z bankiem. Klient natomiast ostatecznie sam może zadecydować czy są one dla niego atrakcyjne, czy też wychodzi z założenia, że gra nie jest warta świeczki. Warto jednak mieć świadomość tego, jak wiele można uzyskać.

  Wśród tych korzyści można wymienić obniżenie przyszłych rat kredytu nawet o 1/3 czy też wypracowanie nowej umowy obejmującej nisko oprocentowany kredyt bądź też nawet kredyt zupełnie darmowy. Opcjonalnie można uzyskać również unieważnienie umowy kredytowej z bankiem.

  Dlaczego warto skorzystać z pomocy w ramach inicjatywy Stop-frank?

  Inicjatywa Stop-frank: Stop-frank.pl, jest dla wielu Frankowiczów sposobem na to, aby odzyskać, choć część nadpłaconych bankowi pieniędzy lub też uzyskać nowe, rewelacyjne warunki swojej umowy kredytowej. Walka z bankiem nie jest łatwa, bywa również czasochłonna oraz wiąże się z pewnym ryzykiem. Jednak ostatecznie można dzięki niej osiągnąć ogromne korzyści. Dzięki inicjatywie i doświadczonej kadrze można dowiedzieć się już na samym początku jakie pieniądze są możliwe do uzyskania. To na podstawie tych miarodajnych wyliczeń podejmuje się ostateczną decyzję dotyczącą tego, czy warto rozpoczynać działania, chociażby na drodze sądowej. Co więcej, skorzystanie z usług profesjonalisty sprawia, że konieczność osobistego i czasochłonnego angażowania się w sprawę jest ograniczona do minimum.

  Osoby, które biorą udział w tej inicjatywie działają we współpracy z doświadczoną kancelarią frankową, która z sukcesami reprezentuje klientów w sporach z największymi bankami działającymi na terenie kraju, co samo w sobie stanowi solidną rekomendację. Jeśli zatem jesteś Frankowiczem i poszukujesz pomocy, wyślij prośbę o kontakt poprzez wyżej wspomnianą stronę.

  Artykuł załadowany: 0.2701 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.05.2021 - 31.07.2021