REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Aplikacja InPost Mobile jest rewolucją, którą zmieni twoje doświadczenie z nadawaniem i odbieraniem paczek. Teraz cały proces może być szybszy, wygodniejszy, a co najważniejsze, bezpieczny. Poznaj InPost Mobile, innowację na rynku przesyłek!

  Wybierz bezpieczne rozwiązanie

  W dobie Internetu, kiedy coraz częściej słyszy się o próbach przechwycenia danych, utracie dostępu do konta i wyłudzeniach pieniędzy, każdy z nas może paść ofiarą oszustwa. Warto zachować szczególną ostrożność i podjąć kroki, które pomogą ci zachować bezpieczeństwo. Jednym z nich jest korzystanie z dedykowanych narzędzi i aplikacji, dzięki którym możesz być pewien, że twoje dane są w dobrych rękach, a otrzymywane powiadomienia - zawsze prawdziwe.

  Aplikacja InPost Mobile, w odróżnieniu od wiadomości SMS czy email, zapewni ci najwyższe standardy bezpieczeństwa. Oszuści z łatwością mogą podszyć się pod firmę InPost i wysłać wiadomość, która do złudzenia będzie przypominać te otrzymywane wcześniej. Każda notyfikacja o dodatkowych opłatach i polecenia kliknięcia w zewnętrzne linki powinna być alarmująca. Ściągnij aplikację i miej pewność, że wszystko jest w porządku. W InPost Mobile znajdziesz same rzetelne informacje na temat rozliczeń i statusu twoich paczek.  

  Wszystkie paczki w jednym miejscu

  Mnogość informacji, które zalewają nas każdego dnia może być kłopotliwa. Pomyśl, ile trudu musisz włożyć, żeby odnaleźć ten jeden numer/kod w momencie, kiedy najbardziej go potrzebujesz. Doskonale wiesz, jak irytujące może być przelogowywanie się pomiędzy serwisami, przekopywanie przez stertę maili i wiadomości SMS. Nic dziwnego, że tak bardzo cenimy narzędzia, które pomagają nam uporządkować wiedzę i trzymać ją bezpiecznie w jednym, łatwo dostępnym miejscu.

  Teraz, dzięki InPost Mobile, wszystkie informacje o twoich przesyłkach możesz mieć na wyciągnięcie ręki: numer przesyłki, status, dane odbiorcy i historię zmian. W aplikacji znajdziesz paczki – te, które mają być dostarczone przez kuriera i te podrzucane do paczkomatu. Do każdej z nich jest przypisany dedykowany kod QR, dzięki czemu oszczędzisz sporo czasu przy odbiorze paczki. InPost Mobile działa również jak archiwum, w którym przechowywane są dane o starych przesyłkach. Ta opcja pozwoli ci szybko i sprawnie dotrzeć do paczek, które w ciągu ostatniego miesiąca zostały zarejestrowane na twój numer telefonu.

  Włącz notyfikacje i śledź swoje paczki

  Ile razy denerwowałeś się, bo kurier przyjechał akurat wtedy, kiedy nie było cię w domu? Albo specjalnie wziąłeś urlop w pracy, a kurier, jak na złość, się nie zjawił? Z nową aplikacją InPost Mobile te problemy mogą stać się tylko wspomnieniem.

  W InPost Mobile masz dostęp do aktualnych statusów poszczególnych przesyłek. Możesz na bieżąco sprawdzać proces podróży paczki – zobaczyć, gdzie się obecnie znajduje i dokładnie przewidzieć, kiedy ją otrzymasz. Dużym udogodnieniem jest możliwość śledzenia przesyłek zarejestrowanych na różne numery telefonu w jednej aplikacji – wystarczy, że podasz ich unikalny numer i voilà!

  Upewnij się, że masz włączone powiadomienia push. Aplikacja poinformuje cię o każdej zmianie statusu, dzięki czemu możesz być pewien, że nie zapomnisz odebrać paczki. Ciekawą funkcją są również notyfikacje, które wykorzystują geolokalizację. Dzięki tej opcji, InPost Mobile przypomni ci o odbiorze przesyłki dokładnie wtedy, gdy znajdziesz się w okolicy paczkomatów.

  Jedno narzędzie, wiele możliwości

  Korzystanie z mobilnej aplikacji InPost znacznie ułatwia proces wysyłania i odbierania paczek - to bezpieczne i wygodne narzędzie, które zbiera najważniejsze informacje o paczkach w jednym miejscu. Jego zalety docenią osoby prywatne i firmy, które na co dzień zmagają się z dużą ilością przesyłek. Wciąż niepewny? Pobierz aplikację za darmo i przetestuj ją już dziś!

  Artykuł załadowany: 0.2014 sekundy
  REKLAMAA2-TlenowyZakatek--01-06----30-06-2020