REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 października 2019, 13:00

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Coraz częściej inteligentne rozwiązania zaczynają gościć w naszym domach. Dbamy o swoją wygodę i jednocześnie o zasoby własnego portfela. Bardzo dobrze odnajduje się w tym wszystkim zdalny nadzór nad pracą pompy ciepła, a także kontrola online nad instalacją solarną. Co dokładnie przynosi takie rozwiązanie?

  Zdalne sterowanie pompą ciepła – dlaczego warto?

  EKONTROL to zdalny nadzór nad pracą pompy ciepła. Jedną z zalet takiego rozwiązania jest przede wszystkim komfort domowników. System poinformuje o zaistniałym błędzie, awarii. Zrobi to, zanim samo urządzenie wystosuje taki sygnał. Domownicy nie pozostaną bez ogrzewania aż do czasu naprawy pompy ciepła. Wszelkie błędy będzie można wykryć dużo wcześniej. Nie będzie już konieczne płacenie za usługę serwisu, który bardzo często ogranicza się jedynie do krótkiego, profilaktycznego przeglądu.

  Dokładna analiza pracy pompy ciepła

  System autodiagnostyki pompy obejmuje aż 54 dane pomiarowe (ciśnienia, temperatury, przepływy). Co ciekawe, przeprowadza 2400 analizy dziennie – to bardzo dużo! Do tego dochodzą automatyczne raporty z oceną pracy pompy ciepła. Bardzo dokładne i kompleksowe badanie pomaga zapobiec przykrym niespodziankom.

  Inne zalety dla użytkowników?

  Analiza parametrów, która pozwala na wcześniejsze uzyskanie informacji o ewentualnych nieprawidłowościach w pracy pompy ciepła to jeszcze nie wszystko. Dodatkowo taka automatyczna diagnostyka umożliwia skorygowanie nastawy sterownika. Można to zrobić samodzielnie albo z pomocą serwisu fabrycznego. To oszczędność czasu i pieniędzy!

  Kontrola nad instalacją solarną

  Nadzór nad tym, jak działa pompa ciepła to jeszcze nie wszystko. System ten monitoruje także pracę instalacji solarnej. Sprawdza się on zwłaszcza podczas mniejszych i większych wyjazdów. Można wówczas zdalnie wyłączyć instalację, po to, aby nie doszło do jej przegrzania.

  Dodatkowo takie zdalne sterowanie sprawdza się w sytuacji, kiedy nie wszyscy domownicy potrafią obsługiwać tego typu urządzenia. System EKONTROL pozwoli na modyfikację ustawień również wtedy, kiedy będziesz w pracy lub na przykład na zakupach.

  Zadbaj o swoje finanse

  Poza tym to także sposób na oszczędności. Zdalne sterowanie umożliwia optymalne gospodarowanie zarówno energią elektryczną, jak i cieplną. Jest to możliwe dzięki kalkulatorom oraz danym statystycznym, które dostarczają takie rozwiązania. Wygodnie, ekonomicznie i prosto! Miej wszystko pod kontrolą, korzystaj z energii odnawialnej przez cały rok.

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4582 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020