REKLAMAA1_FortSłużew-12-07----22-07-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Były prezenty dla pierwszych klientów i specjalne promocje na ten wyjątkowy dzień. Tłumy sąsiadów pojawiły się otwarciu pierwszego w Warszawie sklepu sieci Intermarché. Placówka powstała w pawilonie przy Bacewiczówny, obok stacji metra Stokłosy.

  Otwarcie sklepu cieszyło się ogromną popularnością wśród mieszkańców. Tuż przed godziną 9:00 przed sklepem ustawiła się długa kolejka. 

  - Czekaliśmy na ten sklep, bo lubimy robić zakupy w pobliżu miejsca zamieszkania - mówią panie Hania i Anna. Tuż po 9:00 pierwsi klienci pojawili się w środku. 

  Całość robi wrażenie. Prawie tysiąc metrów kwadratowych, na których zmieściła się oferta, z którą nie może równać się żaden sklep w okolicy. Uwagę klientów zwróciły stoiska z owocami i warzywami w dużym wyborze. Ursynowski Intermarché - tak jak każdy sklep tej sieci - ma słynąć z wyjątkowej oferty mięs i wędlin. Już dziś duże stoisko przeżywało oblężenie.

  - To co nas najbardziej wyróżnia, to własna wędzarnia. Produkujemy na miejscu własne szynki i kiełbasy wysokiej jakości. Chcemy też rozwijać produkty regionalne, w ramach potrzeb naszych klientów, których chętnie będziemy słuchać - mówi właściciel sklepu Witold Tumielewicz.

  Intermarché to także dobre pieczywo - wypiekane na miejscu, pochodzące od lokalnych dostawców. W sklepie przy Bacewiczówny znajduje się także cukiernia z wyrobami z regionu. Naszą uwagę zwróciła też bardzo bogata oferta delikatesowa, perfumeryjna, drogeryjna oraz duży asortyment napojów. Jest też sporo produktów marki własnej, które - w przeciwieństwie do innych sieci - produkowane są w fabrykach Intermarché.

  Właścicielem pierwszego sklepu Intermarché w Warszawie jest ursynowianin, który przez 25 lat mieszkał tuż obok pawilonu.

  - Dla mnie to także sprawa sentymentalna. Byłem świadkiem otwierania tu różnych sklepów, w tym Ikea, jestem dumny, że dziś otwieram sklep dla swoich sąsiadów! - przyznaje Witold Tumielewicz.

  I zapowiada zaangażowanie sklepu w życie lokalnej społeczności, a więc nie tylko dobre promocje cenowe. Trwają rozmowy ze spółdzielnią mieszkaniową "Stokłosy" na temat postawienia przez Intermarché placu zabaw dla dzieci.

  ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z OTWARCIA:

  Artykuł załadowany: 0.0812 sekundy
  REKLAMA