REKLAMAA1 BORAMED-stała-główna_strona
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  nowa ławka i bujana zabawka

  nowa ławka i bujana zabawka (nadesłane)

  REKLAMA

  Po kilku interwencjach coś w końcu drgnęło na placu zabaw przy ul. Wiolinowej 3. Na zamkniętym od tygodni terenie pojawili się pracownicy spółdzielni. Na początek zajęli się nową ławką i bujaną zabawką. Teraz dzieciaki potrzebują jeszcze obudowy piaskownicy i plac będzie czynny - spółdzielnia twierdzi, że już od jutra.

  Plac zabaw przy Wiolinowej został zabazpieczony i zamknięty przez straż miejską po naszej interwencji w połowie czerwca. Powód? Wystające gwoździe w obudowie piaskownicy oraz fatalny stan zabawek. Od tamtej pory mieszkańcy domagają się naprawy zdewastowanych sprzętów, jednak spółdzielnia dwukrotnie przesuwała terminy prac. W ostatni czwartek na placu wreszcie pojawili się robotnicy.

  - W czwartek panowie rozmontowali motorek do samej sprężyny i przez kilka godzin wycinali na miejscu nowy. W piątek zamontowali żabkę i ławkę, przenieśli też śmietnik - relacjonuje Magdalena Starowieyska-Zick, mieszkanka.

  Plac zabaw wreszcie wyposażono w nowy sprzęt - przede wszystkim bezpieczny dla dzieci. Została jeszcze piaskownica, która wciąż stoi bez obudowy. Ale - jak zapewnia spółdzielnia "Jary" to kwestia "kilku dni".

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~ytr 2 7 miesięcy temu

   Niestety plac na Wiolinowej to nie jedyny tragiczny plac zabaw spółdzielni JARY. Zobaczcie "genialny" plac zabaw przy przychodni ROMERA. Czasem trzeba iść z dzieckiem do lekarza - niekoniecznie chorym - bilans itd. Boję się wchodzić na ten plac zabaw!

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Obserwator 1 7 miesięcy temu

   bezpieczeństwo dzieci po nad wszystko.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.1204 sekundy
  REKLAMAA2_WorkingBalance_od16-03-do-17-06-2018