REKLAMA
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. promocyjne)

  Im cieplej tym szybciej widać postępy prac na budowach. Tak też się dzieje przy ul. Roentgena gdzie powstaje pierwsza inwestycja spółki Budlex w Warszawie. Po żmudnych pracach związanych z budową dwupoziomowego garażu podziemnego nareszcie widać ściany parteru i pierwszego piętra. W budynku znajdą się 62 mieszkania i 4 lokale handlowe w parterze. 

  Inwestycja Roentgena nieprzypadkowo zlokalizowana została na terenie dzielnicy Ursynów, stanowiącej największy osiedlowy zespół stolicy, z dobrze rozwiniętą infrastrukturą: szkołami, przedszkolami, ośrodkami zdrowia.

  Miejsce to gwarantuje zarówno dobrą komunikację z centrum miasta, chociażby dzięki bliskości ulic Puławskiej i Płaskowickiej, jak też umożliwia łatwy dojazd do sąsiednich centrów biznesowych i handlowych. Niewątpliwą zaletą lokalizacji są także znajdujące się nieopodal tereny zielone zachęcające do biegania, jazdy na rowerze czy też innych aktywności na świeżym powietrzu. Należą do nich: Las Kabacki, Park Romana Kozłowskiego czy też Park Kultury w Powsinie.

  Nowy projekt charakteryzuje duża troska o jakość wykończenia, aranżacji części wspólnych oraz zagospodarowania otoczenia. Na szczególną uwagę zasługuje zaprojektowany z myślą o mieszkańcach, urokliwy teren rekreacyjny ze starannie dobraną zielenią. Kameralna, 4-piętrowa inwestycja Roentgena, wyróżniać się będzie nowoczesną architekturą, wysokiej klasy materiałami wykończeniowymi oraz  przeszkloną pierzeją usługową wraz z systemem przeszklenia balkonów na I i II piętrze.

  Planowane zakończenie inwestycji to połowa 2018 r. Inwestorem przedsięwzięcia jest spółka Budlex – deweloper z 30- letnim doświadczeniem, lider rynku mieszkaniowego województwa kujawsko-pomorskiego.

  Dowiedz się więcej na: www.roentgena.pl

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1366 sekundy
  REKLAMA