REKLAMAA1 UCK 09.09.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ16 listopada 2022, 11:24

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  W dzisiejszych czasach coraz większa ilość osób zaczyna interesować się tematem inwestowania. Trzeba wiedzieć, że żadna, nawet najpewniejsza inwestycja nie daje nam w 100% gwarancji zysku ani zwrotu. Jednakże złoto to jedna z bezpieczniejszych inwestycji, gdzie ryzyko jest znacznie mniejsze w porównaniu z innymi aktywami dostępnymi na rynku inwestycyjnym.

  W dzisiejszych czasach ciągle rosnącej inflacji z pewnością warto rozważyć inwestycję swoich oszczędności, ponieważ ich odkładanie powoduje, że tracą one na wartości. Inwestycja tych środków może nas ochronić przed powolną utratą naszych oszczędności. Jednakże cały czas musimy pamiętać, że nie istnieje coś takiego jak pewna inwestycja, więc zawsze jest pewne ryzyko niepowodzenia naszej inwestycji.

  Złoto w sztabkach

  Myśląc złoto w sztabkach, wielu osobom przychodzą na myśl wielkie, kilkukilogramowe sztabki złota, które widzieli w filmach. Na rynku dostępne są przeróżne gramatury sztabek złota, a na ogół zaczynają się już od jednego grama. Tak więc decydując się na inwestycję w złoto, nie musimy kupować od razu ogromnej sztabki złota. Dzięki ogromnej ilości gramatur każdy z pewnością znajdzie odpowiednią dla siebie.

  Dostępne wagi:

  • 1 g
  • 2 g
  • 5 g
  • 10 g 
  • 20 g 
  • 50 g 
  • 100 g 
  • 250 g

  Oczywiście nie są to jedyne dostępne gramatury na rynku. Dla osób planujących inwestycję większego budżetu tworzone są sztabki nawet kilkukilogramowe, jednakże powyżej wymienione są najczęściej wybierane, szczególnie przez osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z inwestycjami.

  Monety bulionowe złote

  Sztabki złota nie są jedyną możliwością inwestycji w złoto. Na rynku dostępne są także złote monety, które również są świetną inwestycją. Są one nieco droższe od sztabek złota, ponieważ poza tym, że są wykonane z cennego kruszcu, jakim jest złoto, to posiadają one dodatkowo wartość nominalną. Szczególną popularnością cieszą się monety bulionowe, takie jak np. Wiedeński Filharmonik oraz Amerykański Orzeł.

  Często zdarza się, że złote monety bulionowe złote mają na sobie wybity nominał. Jednakże jest on wybity tylko i wyłącznie w celach orientacyjnych i nie ma praktycznie żadnego wpływu na wartość naszej monety inwestycyjnej. 

  Złote monety bulionowe również mają przeróżne wagi, co ma znaczny wpływ na ich koszt. Najlżejsze monety zaczynają się już od 1/10 uncji, a kończą się na 1 uncji.

  Sprzedaż złota Warszawa

  Wpisując w Google sprzedaż złota Warszawa, na pierwszej stronie pojawia się nam firma Flying Atom. FlyingAtom od 2018 roku prowadzi skup i sprzedaż złota oraz innych cennych kruszców inwestycyjnych w Warszawie. Firma obecnie znajduje się przy ulicy Złotej 59 (na 14 piętrze biurowca SkyLight). Bardzo cennym atutem firmy wyróżniającym ją na tle konkurencji jest możliwość płatności kryptowalutami.

  Wybierając ten skup złota w Warszawie, możemy być pewni najwyższej jakości usług oraz najlepszej ceny skupu. Podczas skupowania złota wykonywana jest szczegółowa analiza, do której wykorzystuje się m.in. spektrometr i XRF.

  Firma oferuje nie tylko skup złota w Warszawie, ale również innych cennych metali szlachetnych, w które ludzie również chętnie inwestują.

  Artykuł załadowany: 0.4089 sekundy
  REKLAMAA2 Spiżarnia Hrab 24.10.2022 - 23.12.2022