REKLAMAA1-KLIWER-08-05----07-07-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Szymon Jacyniak

  moje artykuły ‹
  Burmistrz Piotr Guział - sesja

  Burmistrz Piotr Guział - sesja (Szymon Jacyniak)

  Chodnik przy wyjściu ze stacji metra Imielin, parking przy urzędzie dzielnicy czy boisko w Parku Lasek Brzozowy - to inwestycje, na które zabraknie pieniędzy w przyszłorocznym budżecie Ursynowa. Zdaniem burmistrza dzielnicy to "polityczny odwet" Hanny Gronkiewicz-Waltz i "kolejna szykana wymierzona we władze dzielnicy".

  O niekorzystnych dla Ursynowa decyzjach warszawskiego ratusza możemy przeczytać w oświadczeniu opublikowanym dziś przez burmistrza:  "W czwartek, 5 grudnia otrzymaliśmy informację z Biura Rozwoju Miasta, że decyzją prezydent Warszawy została ostatecznie zablokowana możliwość wydatkowania ponad 2 milionów złotych środków inwestycyjnych, które zostały przyznane dzielnicy Ursynów na 2013 rok oraz został zmniejszony, jako jedynej dzielnicy, limit wydatków inwestycyjnych na 2014 roku" - czytamy w oświadczeniu. 

  W dalszej części oświadczenia Guział wymienia inwestycje, które nie dojdą do skutku z powodu obcięcia środków przez warszawski ratusz. To między innymi: budowa sygnalizacji świetlnej przy ulicach Dereniowej i Zaruby czy budowa nowego przedszkola przy ul. Tanecznej.

  Burmistrz oskarża też Hannę Gronkiewicz-Waltz o "przedkładanie osobistych animozji nad dobro mieszkańców stolicy" i "polityczny odwet". Szykuje się gorąca sesja rady dzielnicy. Czekamy też na komentarz stołecznego ratusza. 

   

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  4Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • orkan 4 ponad rok temuocena: 100% 

   No ale miasto twierdzi, ze dzielnica moze sama zbudowac sygnalizacje na Dereniowej. Po prostu musza gdzies indziej oszczedzic. Wszyscy oszczedzaja. Kazda dzielnica ma obciety budzet.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Rychulec 3 ponad rok temuocena: 0% 

   zapomniałem jeszcze dopisać : Panie burmistrzu tak Pan krytykował inwestycje HGW w W-wie, wytykał Pan wpadki i opóźnienia , a co Pan zrobił dla zielonego Ursynowa? kiedy będzie kanalizacja? bo jak na razie to krążą szambowozy i śmierdzi ! Przypominam, że jest koniec roku pańskiego 2013 a nie lata średniowiecza. Panie Burmistrzu niech Pan się nie bawi w politykę , tylko do roboty.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~rychulec 2 ponad rok temuocena: 0% 

   jak na jedną z najbogatszych dzielnic W-wy to plan inwestycji na rok 2013 zwala z nóg : kawałek chodnika, parking i boisko zwłaszcza że już prawie połowa grudnia. Panie Guział , co Pan pieprzy? do roboty.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~tenwyzejtodebil 1 ponad rok temu

   Umiesz czytać? To jest plan na 2014! Druga sprawa... gdzie jest napisane, że to cały plan? To tylko inwestycje, które nie będą zrealizowane! Znasz resztę? To zamilcz.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3385 sekundy
  REKLAMAA2-Colorissimo-14-06----29-06-2019