REKLAMAA1 AUTO WIMAR 01.04.2021 - 30.04.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Chór Iuvenis)

  To będzie muzyczna uczta. Na poświąteczny czas chór Iuvenis przygotował "Ceremony of Carols". Koncert już w najbliższą niedzielę do wysłuchania i obejrzenia online. Trwa jeszcze internetowa zbiórka na sfinansowanie tego niezwykłego wydarzenia.

  Ursynowscy chórzyści jak zawsze sięgają po ciekawy repertuar. Tak jest i tym razem. "Ceremony of Carols" angielskiego kompozytora Benjamina Brittena została skomponowana w 1942 roku. To niezwykła kompozycja rozpisana na harfę, solistów oraz chór mieszany. Zawiera elementy chorału gregoriańskiego oraz średniowiecznej i XVI-wiecznej poezji.

  - Jesteśmy obecnie w czasie okresu kolędowego i tą piękną pieśnią pragniemy podzielić się już 24 stycznia w formie koncertu online, dzięki gościnie oo. Marianów z parafii przy ul. Bonifacego w Warszawie - zapraszają artyści.

  W koncercie pod dyrekcją Jakuba Kaczmarka wystąpią soliści: Katarzyna Martynowicz, Anna Rutka, Szymon Gatnar, Michał Zimniewicz oraz harfistka Sara Rosłon.

  Występ rozpocznie się w najbliższą niedzielę o godzinie 16:00 i można go będzie obejrzeć w internecie. 

  Artyści z chóru Iuvenis występują za darmo, ale każdy występ pociąga za sobą wydatki. Dlatego też muzycy prowadzą internetową zbiórkę pieniędzy na pokrycie kosztów organizacyjnych koncertu. Potrzeba około 1,5 tysiąca złotych.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 10

  • 9
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Kabaciara 1 2 miesiące temu

   To piękne, że w tych trudnych czasach, gdy wszystko pozamykane i kultura "leży" jest możliwość posłuchania muzyki na żywo. To pokarm dla duszy!

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3574 sekundy
  REKLAMAA2 Kaar-Med 01.04.2021 - 30-06-2021