REKLAMAA1-AUCHAN-01-04----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 października 2018, 11:52

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Budowa hali magazynowej wcale nie musi wiązać się z wysokimi wydatkami. Dzięki nowoczesnym technologiom stworzenie odpowiedniej przestrzeni można znacząco obniżyć koszty tej inwestycji. Wiele przedsiębiorstw staje prędzej czy później przed decyzją dotyczącą budowy hali magazynowej. Właściwa przestrzeń do przechowywania ładunków często jednak kojarzona jest ze sporymi wydatkami.

  W rzeczywistości jednak własne hale magazynowe wcale nie pociągają za sobą wysokich kosztów – to wszystko za sprawą nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych, które pozwalają na ich znaczne obniżenie.

  Tania hala magazynowa – czyli jaka?

  Na koszt budowy hali magazynowej, oprócz opłat wynikających z zakupu odpowiedniego gruntu, wpływają przede wszystkim materiały wykorzystane do wykonania tego rodzaju konstrukcji.

  W przeszłość odchodzą tradycyjne technologie murowane, które nie dość, że pociągają za sobą spore koszty, to dodatkowo także związane są z długim czasem realizacji całej inwestycji. Zamiast nich stosuje się coraz częściej lekkie hale stalowe, które są korzystną cenowo alternatywą, ale również posiadają szereg innych zalet oprócz ich niskiej ceny.

  Hale stalowe posiadają szerokie zastosowanie – używane są nie tylko jako obiekty magazynowe, ale również jako obiekty produkcyjne, rolnicze, handlowe, usługowe czy biurowe.

  Zalety budowy stalowych hal magazynowych:
  • niskie koszty – to główna zaleta hal magazynowych ze stali, która powoduje, że są one obecnie najczęściej wybieranym typem konstrukcji
  • skrócony czas budowy – ze względu na lekką i nieskomplikowaną konstrukcję hali może ona być gotowa do użytkowania już w ciągu kilku miesięcy
  • łatwość budowy – hale stalowe są prostsze w realizacji niż hale murowane, co przekłada się również na ich niższe ceny
  • indywidualne dopasowanie – konstrukcja hali stalowej może być specjalnie dopasowana do potrzeb i oczekiwań inwestora, nie tylko pod względem wymiarów, ale także przeznaczenia
  • możliwość demontażu – hale stalowe mogą być demontowane i przenoszone w inne miejsca, gdy zachodzi taka konieczność

  Firmy oferujące hale magazynowe o konstrukcji stalowej są w stanie zapewnić swoim klientom pełną obsługę w ich realizacji, która obejmuje między innymi doradztwo projektowe wraz z projektowaniem, realizację hali na zamówienie, a także jej fachowy montaż na miejscu.

  Zatem inwestorzy zainteresowani budową taniej hali magazynowej powinni przede wszystkim zwrócić uwagę na lekkie konstrukcje stalowe, które stanowią najlepszą cenowo alternatywę dla innych technologii budowlanych.

  Źródło: http://www.gaj-stal.com

  Artykuł załadowany: 0.1893 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO