REKLAMAA1 DaGRASSO 25.08.2021 - 24.11.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 października 2021, 18:56

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Brzydka pogoda, ziąb, deszcz i chłód sprawiają, że spacery nie zawsze są przyjemne, tym bardziej dla psa, który lubi wygrzewać w domowym legowisku. Specjalnie przygotowane ubranka dla psa zostały stworzone tak, aby dawały zwierzęciu uczucie komfort, nie krępując jego ruchu podczas wyprowadzenia, jednocześnie grzejąc i chroniąc przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi w postaci deszczu i chłodu. 

  Ubranka dopasowane do wielkości zwierzęcia 

  Od dziś na spacerze możesz wyglądać modnie wspólnie ze swoim pupilem. Różnorodność opcji dostępnych w ofertach sklepowych pozwala dobrać ubranka do dużych i małych psów tak, aby wyglądały stylowo i były kolorystycznie dopasowane do naszego outfitu, tworząc razem wspólną całość. Większość modeli odzieży ochronnej dla psów proponowana przez sklep internetowy wykonana jest z oddychającego materiału, dzięki czemu, zwierzem nie odczuwa dyskomfortu podczas noszenia kurteczki, czy sweterka. 

  Aby modne ubranka zapewniały wygodę naszym milusińskim, musimy pamiętać o zasadzie pozostawienia 5 cm luzu między tułowiem a odzieniem, tak aby nie przylegało ono za bardzo do ciała. Dzięki temu, ruchy psa nie będą w żaden sposób skrępowane. Przed dokonaniem zakupu pomiary należy wykonać, licząc obwód klatki piersiowej i szyi oraz długość tułowia. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule: http://dlalejdis.pl/artykuly/jak-wybrac-idealne-ubranka-dla-psa-wskazowki-dla-posiadaczy-psow

  Ubrania na niską temperaturę i deszczowe dni

  W zależności od pogodny możemy dobrać ubranka stosowne do okazji. Nie jest powiedziane, że zwierzę musi być dodatkowo chronione jedynie w okresie jesienno-zimowym. Równie ważna jest ochrona w deszczową pogodę, aby nie przemoczyć futra, stworzone zostały specjalne kurteczki z nieprzemakalnego materiału, dzięki którym pies po spacerze wróci do domu suchy i szczęśliwy. 

  Szczególnie warto zadbać o rasy, które nie są przystosowane do zróżnicowanych temperatur i zmiennych warunków pogodowych. Ubranka zatem okażą się niezbędnym zakupem dla psów o bardzo krótkiej sierści lub tych, które są bardzo małe i chude, jak pinczer, york czy grzywacz chiński. Jeżeli nie wiesz jak dobrać odpowiednie ubranko dla swojego pupila, warto zgłębić temat https://www.kreatywna.pl/styl-zycia/zwierzeta/jak-wybierac-ubranka-dla-psow/ i dobrać jak najlepszą opcję, która okaże się idealnym rozwiązaniem dla naszego zwierzaka. 

  Eleganckie i modne dodatki można znaleźć, odwiedzając https://hubun.pl/35-ubranka-dla-psa.

  Artykuł załadowany: 0.2728 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 25.08.2021 - 24.11.2021