REKLAMAA1 AUTOGT 16.12.2022 - 15.03.2023
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 listopada 2022, 12:23

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Bez wątpienia wnętrza w stylu industrialnym czy też loft są ciągle chętnie tworzone. Choć są surowe, to jednak można dodać do nich tekstylia czy dodatki, które nieco je ocieplą, a przy tym pozwolą zachować ich minimalistyczny charakter i kolorystykę. Jak to możliwe? Poznajcie nasze propozycje.

  Postawcie na przytulne dywany, które zawsze się sprawdzają 

  Niezależnie od tego, czy na podłodze w industrialnym mieszkaniu jest drewno, kamień czy płytki ceramiczne imitujące beton, to można położyć na niej przytulny dywan. Aby nie zakłócić ogólnego surowego wyrazu, warto zdecydować się na dywany beżowe. Modele z poliestrowym runem są antyalergiczne. Nie gromadzą we włóknach kurzu, gdyż mają właściwości antystatyczne, nie wnika w ich strukturę wilgoć. Ponadto takie dywany są niezwykle odporne na odkształcenia i ścieranie. Będą zatem ozdobą mieszkania w industrialnym stylu przez wiele lat.

  Możesz wybrać dywan beżowy lub beżowo brązowy imitujący strukturę kamienia i z widocznymi żyłami na powierzchni runa albo taki, który imituje powierzchnię lekko rdzawego metalu lub betonu. Ale sprawdzi się także bardziej subtelny dywan beżowy ze srebrnym wzorem wprowadzający nutę glamour albo typowo minimalistyczny. Jeżeli szukasz takich dywanów do industrialnego wnętrza, to dywany beżowe w Sklep Eureka spełnią Twoje oczekiwania. Każdy dywan jest miękki i stanowi idealne dopełnienie wypoczynku, ale można go również rozłożyć obok łóżka, by zawsze rano stawiać bose stopy na delikatne i ciepłe podłoże. 

  Jakie dodatki ponadto ocieplą wnętrze w stylu industrialnym? 

  Nie tylko dywany, ale również dekoracyjne poduszki mogą dodać wnętrzu przytulności. Można też postawić na zwiewne firany wykonane z materiału imitującego strukturę lnu, czyli markizety, a także lniane zasłony związywane sznurkami z dekoracyjnymi chwostami. Oczywiście warto postawić również na rośliny, które ożywią wnętrze, a jednak nie zakłócą jego estetyki. Można wybrać paprotki w betonowych czy imitujących strukturę betonu doniczkach.

  Sprawdzą się też czarno-białe grafiki na ścianach, które można podświetlić ciepłym oświetleniem LED. Salon można też uzupełnić o imitację kominka, który może zdobić przezroczysty wazon wypełniony świecącą girlandą stworzoną z szarych i białych cotton balls. W tak urządzonym wnętrzu będziesz świetnie wypoczywać.           

  Artykuł załadowany: 0.4549 sekundy
  REKLAMAA2 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023