REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 czerwca 2019, 10:27

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Audi to jedna z najbardziej znanych i cenionych niemieckich marek w Polsce i na świecie. Jej samochody zachwycają nie tylko pięknym i nowoczesnym wyglądem, ale także niezawodnością oraz świetnymi osiągami.

  Używane kontra nowe – dlaczego opłaca się wybrać używane Audi?

  Nowe samochody zachęcają do zakupu pewnym stanem technicznym, nowoczesnym designem oraz możliwością idealnego dopasowania wyposażenia do wymagań oraz preferencji kupującego. Nowe auto wiąże się z bardzo wysokim kosztem zakupu, gwarantuje nam jednak pewność długiej eksploatacji pojazdu bez jakichkolwiek usterek i cieszenie się nowym, pięknym samochodem. Zdarza się jednak, że celem jest zakup używanego samochodu.

  Samochód z drugiej ręki kosztuje znacznie mniej niż nowe auto prosto z salonu oraz znacznie wolniej traci na wartości. Więc gdy chcemy przeznaczyć na zakup mniejszą kwotę, ale decydujemy się na wyższy model lub lepsze wyposażenie samochodu warto sprawdzić oferty aut używanych. W efekcie, decydując się na jego sprzedaż po kilku latach, możemy mieć pewność, że uda nam się odzyskać sporą część zainwestowanych pieniędzy. 

  Problemy związane z zakupem używanego Audi – gdzie kupić auto, aby ich nie mieć?

  Używane auto oznacza jednak więcej problemów związanych z zakupem. Po pierwsze, większość używanych aut nie posiada gwarancji, co w pewnym sensie obniża poczucie bezpieczeństwa związane z użytkowaniem samochodu. Kolejnymi kwestiami są pochodzenie auta, które nie zawsze może być dokładnie zweryfikowane oraz jego stan techniczny. Pomimo gorących zapewnień poprzedniego właściciela, że jego Audi jest w świetnym stanie, w żadnym wypadku nie powinniśmy rezygnować z wizyty w profesjonalnym serwisie oraz sprawdzenia stanu samochodu przed zakupem.

  Z tego powodu bardzo starannie należy nie tylko wybrać interesujący nas model samochodu, ale także samego sprzedawcę. Używane Audi zdecydowanie bezpieczniej jest bowiem kupować nie od osób prywatnych lub mało znanych firm oferujących używane samochody na sprzedaż, ale od sprawdzonych i profesjonalnych dealerów. W stolicy należy do nich np. salon Audi VCENTRUM, który jest niezależnym serwisem i dealerem samochodów marki Audi.

  W ofercie firmy znajdują się używane samochody Audi. Wszystkie używane auta przed trafieniem do sprzedaży są starannie sprawdzane zarówno pod kątem prawnym, jak i technicznym. Ewentualne usterki, które zostaną wykryte podczas kompleksowej diagnostyki oryginalnym systemem diagnostycznym AUDI VAS są naprawiane za pomocą części oraz standardów wykorzystywanych przez autoryzowane serwisy Audi. Naprawie podlegają nie tylko usterki wewnętrzne, ale także defekty wizualne auta. Salon VCENTRUM dysponuje bowiem profesjonalną blacharnią i lakiernią, detailingiem – car spa gdzie możliwe jest przywrócenie każdemu używanemu Audi jego idealnego wyglądu oraz blasku nowości.

  Artykuł załadowany: 0.2629 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020