REKLAMAA1 AUTO WIMAR 01.08.2021 - 31.10.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 lipca 2021, 08:00 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Jak młode marki karm dla psów zyskują popularność wśród polskich konsumentów opowiedział nam specjalista ze sklepu keko.pl

  Gdybyśmy, tak zupełnie szczerze, mieli ocenić, w jakim kierunku zwróciła się gwałtownie nasza codzienność w ostatnich miesiącach, musielibyśmy chyba zastanowić się, czy nie warto, choć w drobnym stopniu być wdzięcznym opatrzności, losowi czy komukolwiek, kogo uważamy za decyzyjnego w sprawach ziemskich i mniej ziemskich za pandemię. Choć brzmi to skądinąd absurdalnie, przyniosła z sobą, prócz trudności i wszechobecnej niepewności, dobre zmiany.

  Pandemia zmieniła wiele, na pierwszym miejscu przypominając wszystkim zabieganym nam, co powinno liczyć się najbardziej. Niezależnie od kategorii, światopoglądu, dotychczas prezentowanych wartości, niezależnie od obranego kierunku życia czy branży. Przywiązując wagę do drobiazgów, ale innych niż zwykle, zaczęliśmy pielęgnować siebie i swoją przestrzeń, jednocześnie coraz bardziej troszcząc się o potrzeby przyjaciół i bliskich, w tym oczywiście naszych czworonogów.

  Nowa rzeczywistość a konsumenci – wzrost wartości lokalnych marek i najlepszych produktów dla psów

  Nasz światopogląd wyrysował parabolę, budząc potrzebę większej świadomości tego, co ważne, dobre, zdrowe i rzeczywiście potrzebne. Rok 2021 zaskoczył wszystkich, również rynek zoologiczny, którego przedstawiciele musieli przewartościować zachowania i wyznaczyć nowe kierunki, odpowiadając na dynamiczną zmianę trendów. Bo fakt, że jako konsumenci sięgamy po jeszcze lepsze produkty dla psów niż dotychczas, szukając sposobu na poprawę i zachowanie jak najlepszego zdrowia i kondycji czworonogów w tych trudnych chwilach to nie wszystko.

  Ponownie zwiększyła się nasza świadomość, jakie produkty dla psów i dlaczego naprawdę zasługują na uwagę. Skupiliśmy się na lokalnych markach karm dla psów, dostępnych od ręki i produkowanych tuż obok nas, w niedalekich fabrykach, z lokalnie pozyskiwanych surowców. Z rynku globalnego nagle zawróciliśmy na rynek lokalny, podążając chętniej i pewniej szlakami młodych, polskich marek karm dla psów, akcesoriów do domu i wielu innych produktów, ufając temu, co bezpieczne, bo zza przysłowiowego rogu. Potrzebowaliśmy wielkiego, światowego boomu covidowego, by docenić to, co mamy pod nosem. A jak się okazuje, naprawdę jest za co.

  Najlepsze, młode marki karm dla psa z potencjałem w sklepach online – szansa na rozwój

  W czasie pandemii, jak również na krótko przed jej wybuchem w lokalnych sklepach online (lokalnych, w tym przypadku w rozumieniu naszych – polskich) pojawiły się nowe, stosunkowo młode marki karm dla czworonożnych pupili z wyjątkowo ciekawym asortymentem. Wydawać by się mogło, że nowe propozycje dobrych karm dla psów trafiły na rynek w najgorszym możliwym momencie, bowiem pandemia odbiła się olbrzymim piętnem na tak wielu branżach, ograniczając możliwości rozwojowe wielu producentów o wielkim potencjalne. Jak się jednak okazało, nic bardziej mylnego.

  Spędzanie czas w domowym zaciszu, mając o boku ukochanego czworonoga niemalże przez cały czas sprawiło, że znacznie bardziej skupiliśmy na nim swoją uwagę. Rozważania na temat tego, co dla niego najlepsze i dlaczego rzeczywiście warto inwestować w zdrowie i codzienną pielęgnację sprawiły, że wielu z nas zaczęło uważniej analizować zawartość apteczki, kosmetyczki, a na pierwszym miejscu oczywiście miski domowego pupila. W ten sposób docieraliśmy do produktów zupełnie nowych, dotąd nam nieznanych, które wchodząc na rynek nie liczyły chyba na to, jak dużą popularność w krótkim czasie zyskają.

  Najlepsze karmy dla psa młodych marek na szczycie rankingów

  Zmienna rzeczywistość w przypadku nowych najlepszych karm dla psa okazała się nie ograniczeniem, a szczególnym walorem, bowiem potencjalni klienci sami zaczęli interesować się nowościami. Najlepsze karmy dla psa młodych marek, dostępne w keko.pl szybko znalazły swoich klientów, a zadowolenie z jakości jaką gwarantują przełożyło się na najlepszą możliwą reklamę – marketing szeptany. Bo, gdy o czymś się mówi i gdy produkt naprawdę zasługuje na rozgłos, biznes się kręci. Nasze skupienie na nowych wartościach, większe zasoby czasu na przeglądanie ofert sklepów zoologicznych online i zaangażowanie w zapewnienie psom możliwie najlepszej diety sprawiło, że młode marki, dostępne między innymi w keko.pl, zyskały szansę na wybicie się w rankingach najlepszych karm dla psów. I jak się okazuje, nie tylko na wybicie, ale również na znalezienie sobie w nich stałego, wysokiego miejsca – zasłużenie.

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~issaa 1 miesiąc temu

   W domu rodzinnym miałam psa, owczarka niemieckiego, w czasach kartkowych. To dopiero było wyzwanie, jak wykarmic takie zwierze. Karm żadnych nie bylo a pies zżerał raz dziennie mięcho (no..koninę z jatki, ktora na kartki nie była) z ugotowanego "rosołu", z ryżem i warzywami z rosołu. Na drugi posilek dostawał ser biały, wlasnego wyrobu - bo wtedy mleko było "normalne" i dało się z niego zrobić zarówno twaróg, jaki i zsiadłe. Pies był w dobrej formie, nie chorowal i dozyl średniego wieku dla swojej rasy, czyli 13 lat. Jakoś nie widze skarmiania psa chrupkami, z odpadów mięsnych, niewiadomego pochodzenia. Chcielibyscie wcinać chrupki na obiad, zamiast schabowego? No ale ok...rozumiem że to reklama a post zaraz wyleci

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4487 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.08.2021 - 31.10.2021