REKLAMAA1-VillaMia-BOTANICA--24-02----24-03-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 września 2019, 11:43

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  We współczesnym świecie trudno sobie wyobrazić firmę, która działa bez żadnego zaplecza informatycznego. Nawet działalność małych firm wymaga odpowiedniego zabezpieczenia baz danych czy promocji usług na stronach internetowych. Dla wielu świat IT to jednak nadal czarna magia. Być może warto zatem zastanowić się nad współpracą ze specjalistami. Sprawdźmy jakie zalety ma korzystanie z outsourcingu IT.

  Nawet najmłodsze dzieci wiedzą, że odpowiednio używane rozwiązania informatyczne są w stanie ułatwić nam życie. W życiu codziennym chętnie korzystamy ze wsparcia Internetu praktycznie w każdej dziedzinie. Być może warto byłoby przenieść te nawyki na pole własnej działalności zawodowej. Jeśli przerażają nas skomplikowane mechanizmy rządzące światem IT, to bez obaw możemy skorzystać z usług firm outsourcingowych, które poprowadzą nas przez nie za rękę. Naszym zadaniem będzie jedynie jasne sprecyzowanie swoich oczekiwań. Najbardziej profesjonalne firmy świadczące usługi informatyczne wykazują się dużą dozą elastyczności. Pakiet usług jest maksymalnie dopasowanych do oczekiwań klienta. Nie ma zatem obaw, że będziemy płacić za funkcje, które okażą się dla nas nieużyteczne. Specjaliści od IT są w stanie uszyć ofertę na naszą miarę i bardzo często same, dzięki doświadczeniu z innymi branżami, podpowiadają nam rozwiązania najlepsze dla naszego biznesu.

  Usługi informatyczne – zacznijmy od podstaw

  Firma informatyczna to ogromne wsparcie bez względu na rodzaj i wielkość naszego biznesu. Przede wszystkim usługi IT  zapewnią bezpieczeństwo naszych działań w zakresie informatyki i to zaczynając już od absolutnych podstaw, czyli od wyboru sprzętu optymalnego dla naszych działań. Najlepiej zdecydować się na współpracę z firmą, która świadczy najbardziej kompleksowe usługi IT. Na rynku bez problemu znajdziemy specjalistów, którzy zdejmą z nas obowiązek martwienia się o bezpieczeństwo danych naszego przedsiębiorstwa i równocześnie zadbają o sprawne działania naszej strony www. Bywa też tak, że opieka informatyczna obejmuje usługi ekstra, takie jak – tworzenie grafik i wideo czy administrację usług w chmurze. Bez względu na to, czy zdecydujemy się na poszerzoną czy najbardziej podstawową współpracę, będziemy mieli pewność, że mamy się do kogo zwrócić w przypadku jakiejkolwiek awarii.

  Outsourcing IT – dlaczego warto zlecić to firmie zewnętrznej

  Obsługa informatyczna firm coraz częściej odbywa się na zasadzie outsourcing, czyli współpracy z zewnętrzną firmą. Jest to rozwiązanie zdecydowanie bardziej praktyczne niż tworzenie działu IT we własnym przedsiębiorstwie. W przypadku małych organizacji - jednoosobowych lub zatrudniających raptem kilka osób, outsourcing jest mechanizmem oczywistym. Jednak coraz więcej dużych firm także decyduje się na skorzystanie z tego sposobu. Outsourcing IT znacząco obniża koszty wszelkich operacji informatycznych i zdejmuje z nas odpowiedzialność za kontrolę na pracą kolejnych zatrudnionych u nas osób. Dodatkowym atutem jest na pewno kompleksowa obsługa IT, którą zapewnia wiele firm działających na zasadzie outsourcingu. Dzięki temu opiekę nad naszymi systemami specjaliści z branży informatycznej sprawują przez cały czas, a my możemy się skupić na innych aspektach naszej działalności.

  Help desk IT – całodobowa pomoc

  Przewagą specjalistycznych firm outsourcingowych, których usługą przewodnią jest opieka IT, jest z pewnością wsparcie świadczone 24/7. Najlepsze firmy świadczą usługi informatyczne zarówno zdalnie, jak i na miejscu. W praktyce, dzięki takiemu rozwiązaniu możemy skontaktować się ze specjalistą bez względu na to, kiedy odkryliśmy problem z działaniem naszych systemów informatycznych. Przy tej okazji warto wybrać firmę, która zatrudnia osoby z doświadczeniem w branży. Helpdesk IT, taki z prawdziwego zdarzenia, oferuje co najmniej kilka linii wsparcia i jest w stanie pomóc nam w rozwiązaniu bieżących problemów. Co więcej, usługi informatyczne dla firm często nie ograniczają się jedynie do usuwania czy zapobiegania awariom. Bardzo często możemy skorzystać również ze zdalnych lub miejscowych szkoleń z obsługi sprzętu czy aplikacji. Serwis może również zapewnić sprzęt zastępczy, w czasie gdy ten nasz jest w naprawie.

  Audyt Bezpieczeństwa IT – sprawdź, czy twoje dane są bezpieczne

  Opieka informatyczna firm nie kończy się na tym, by wszystko sprawnie funkcjonowało. Obecnie coraz większą wagę przykłada się do bezpieczeństwa systemów informatycznych. Wyciek danych z firmy może się wiązać nie tylko z utratą klientów, ale również z poważnymi konsekwencjami prawnymi. Warto zabezpieczyć się na tym polu przy współpracy ze specjalistami. Firmy świadczące usługi informatyczne bardzo często w swojej ofercie mają również przeprowadzanie audytów bezpieczeństwa. Informatycy sprawdzają systemy funkcjonujące w naszym przedsiębiorstwie i przygotowują usprawnienia, które pomogą w niwelowaniu hipotetycznych problemów.  

  Jeśli jesteśmy już przekonani, że współpraca z firmą outsourcingową się nam opłaci, nadszedł czas na wybór konkretnej oferty. Przy tej okazji warto wziąć pod uwagę doświadczenie danej firmy oraz zakres świadczonych przez nią usług. Dla przedsiębiorstw działających w Warszawie lub okolicach dobrym wyborem będzie z pewnością RavNet. Firma ma ta ma za sobą 20 lat doświadczenia i współpracę z za równo z małymi, jak i wielkimi markami. Przemawiają za nią również liczne certyfikaty oraz szeroki wachlarz usług, które bez problemu dopasujemy do naszych potrzeb.

  RavNet Sp. z o.o.

  ul. Modlińska 175A

  03-186 Warszawa

  tel.: 22 869 75 15

  https://www.ravnet.pl/

  email: biuro@ravnet.pl

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2969 sekundy
  REKLAMAA2-PrzedszkoleEDULICA-25-02----25-03-2020