REKLAMAA1-PAAR-(X2)-19-08----18-09-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ17 stycznia 2019, 14:34 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Kupujesz nowego laptopa, telefon czy tablet. Ale nie chcesz być jak każdy przeciętny posiadacz nowego sprzętu. Pragniesz się wyróżnić. Idealnym rozwiązaniem będą przezroczyste naklejki, które możesz mieć we wszystkich kształtach i kolorach.

  Modna personalizacja

  Mimo że technologia we wszystkich kategoriach idzie do przodu, to wciąż nie wszędzie daje takich możliwości personalizacji, jakie oferują producenci samochodów. Kiedy decydujemy się na nowe auto, jesteśmy w stanie zrobić z nim niemal wszystko – od wyboru koloru lusterek czy koloru oświetlenia wnętrza, po rezygnację z oznaczenia modelu czy rodzaju silnika.

  Natomiast jeśli mamy potrzebę zakupu nowego telefonu czy laptopa, to już – niestety – jesteśmy zmuszeni do wyboru tego, co ma w ofercie producent. Nie możemy poprosić o wygrawerowanie konkretnej grafiki czy zindywidualizowanie kolorystyczne, chociażby przycisków. Jedyny wybór, jaki otrzymujemy to kolor obudowy. Personalizację ograniczono jedynie do interface’u.

  Nalepki kluczem do sukcesu

  Co jednak jeśli naszą ambicją jest się wyróżnić? Najlepszym rozwiązaniem będzie druk naklejek. Przede wszystkim przezroczystych, bo będą wyglądały jak wpisane w obudowę naszego urządzenia. Możemy nakleić praktycznie wszystko, co chcemy. Druk ten nie tylko pozwala na pokazanie naszego charakteru czy osobowości, ale także podkreśli wyjątkowość naszą i sprzętu. W ten sposób każdy zwróci na nas uwagę.

  Warto zaznaczyć, że przezroczyste naklejki są najlepszym wyborem również ze względu na swoją wytrzymałość. Nie musimy się obawiać, że nadruk się zetrze albo rozmyje. Oklejając laptopa, nie musimy przejmować się tym, że codzienne wyjmowanie i chowanie go do torby wpłynie na jakość naszych nalepek. Podobnie z telefonem, który nie dość, że wciąż chowamy w kieszeniach spodni czy toreb, to jeszcze zdarza nam się korzystać z niego w strugach deszczu. Mając naklejki wydrukowane na przezroczystej folii, będzie nas widać zawsze i wszędzie.

  Nie do zdarcia

  Pamiętając, że użytkowanie sprzętów, jak laptop czy telefon, niesie za sobą niebezpieczeństwo uszkodzeń mechanicznych, warto także zdecydować się na laminat, który spowoduje, że nasze naklejki będą nie do zdarcia nawet do pięciu lat.

  Drukowanie naklejek przezroczystych niesie ze sobą też inne korzyści. Mianowicie, nie jesteśmy skazani tylko na wzory prostokątne. Personalizacja może mieć wszystkie kształty – od foremnych po najbardziej wymyślne. Żyjemy w czasach, kiedy wszyscy chcemy się wyróżnić, ale nie zawsze wiemy jak. Mimo macdonaldyzacji przestrzeni publicznej bardzo łatwo jest się w niej zagubić, przez co stajemy się niezauważalni.

  Dzięki zindywidualizowanym naklejkom możemy pokazać swoje prawdziwe ja. To idealny wybór dla tych, którzy nie chcą – lub nie mogą – zbytnio ingerować w swój wygląd. Mogą za to pochwalić się posiadanymi przez siebie rzeczami codziennego użytku. Podręczna technologia jest jednym z najlepszych nośników, który pozwala nam na pokazanie się w świecie.

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Gimby piszo w chaloursynuf 1 7 miesięcy temuocena: 100% 

   "Kupujesz nowego laptopa" - powinno być "Kupujesz nowy laptop". Wyraz "laptop" nie jest odmieniany tak jak wyraz "chłop" (np. "poznałam nowego chłopa"), lecz jak wyraz "klop" (np. "zamknąłem klop" a nie "zamknąłem klopa").

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3112 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019