REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 stycznia 2022, 14:54

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Początkowe tygodnie i miesiące w związku charakteryzują się nie tylko wielkim zakochaniem, ale też namiętnością. Z czasem - gdy uczucia nieco przygasają i rozpoczyna się codzienna proza życia - partnerom coraz trudniej jest utrzymać początkową namiętność. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być co najmniej kilka - i to zarówno tych stojących po stronie samych zainteresowanych, jak i całkowicie obiektywnych.

  A wygasająca namiętność może w prostej drodze prowadzić do braku zainteresowania partnerem, obojętności, zniechęcenia, a w konsekwencji nawet zakończenia związku. Dlatego też w codziennym nawale obowiązków trzeba też zadbać o związek i wszystko to, co jest z nim związane. Tak naprawdę nie wymaga to większego wysiłku, a jedynie wprowadzenia w życie kilku rytuałów i przyzwyczajeń. Takie działania pozwolą nie tylko utrzymać wygasającą namiętność, ale także jeszcze ją zwiększyć. Jak to zrobić? Oto kilka zasad, o których nie wolno zapominać.

  Udane życie erotyczne

  Nie ulega wątpliwości, że jednym z podstawowych gwarantów na zatrzymanie namiętności w związku jest udane życie erotyczne. Seks jest potrzebny każdej parze, bo to on nie tylko wzmacnia bliskość, oddanie i zaufanie pomiędzy partnerami, ale także gwarantuje odpowiedni poziom namiętności w związku. Jednak aby spełnił on swoje zadania, to musi być udany. W tym przypadku nie może być mowy o monotonii lub nudzie. Dlatego warto zrobić wszystko, aby tego uniknąć. W jaki sposób? Przede wszystkim należy zadbać o jego urozmaicenie. Można to zrobić na wiele sposobów. Z jednej strony warto eksperymentować z pozycjami i pieszczotami. Z drugiej - być może to jest ten czas, aby sięgnąć po gadżety erotyczne. Myśleliście kiedyś, aby wykorzystać strap on, wibrator lub kulki? Jeżeli oboje tego chcecie, to nic nie stoi na przeszkodzie. Przeprowadzane wśród par badania jednoznacznie wskazują, iż wiele z nich marzy o wykorzystaniu w sypialni tego typu zabawek.  Dlatego też warto iść za swoimi fantazjami. A masturbatory i inne tego rodzaju akcesoria na pewno podniosą temperaturę w sypialni i sprawią, iż seks nie będzie sztampowy.

  Drobne gesty każdego dnia

  Podnoszenie temperatury w związku na pewno w głównej mierze jest związane z udanym życiem erotycznym. Ale nie tylko. Tak naprawdę wystarczy wprowadzić kilka codziennych rytuałów, aby poczuć różnicę w tej sferze życia. W tym przypadku mowa o codziennym dotyku, przytulaniu, pocałunkach czy głaskaniu.

  Nie unikajmy kontaktu fizycznego nawet w codziennych sytuacjach, bo  tego typu gesty nie tylko zbliżają do siebie bardziej, ale też są doskonałym preludium do miłosnych igraszek. Dobrym sposobem na rozbudzenie partnera jest wysyłanie gorących sms - ów, które nie pozwolą zapomnieć o bliskiej osobie. Nie bez znaczenia są także odpowiednie słowa w postaci komplementów, wspierania czy rozmawiania o uczuciach i seksie. To wszystko przyniesie bardzo wymierne korzyści.

  Chodzenie na randki

  Utrzymanie wysokiego poziomu namiętności w związku wymaga odpowiedniej oprawy. W tym przypadku doskonale sprawdzą się randki, na które warto chodzić regularnie. Taka randka może wiązać się z wyjściem na kolację, pójściem do kina lub teatru bądź wieczornym spacerem w świetle gwiazd. Wtedy wystarczy zaledwie kilka godzin, aby na nowo poczuć bliskość drugiej osoby. Czasami warto też wyjechać na nieco dłuższy wyjazd. Weekend w jakimś romantycznym miejscu, kilkudniowe zwiedzanie lub wspólny urlop - to wszystko jest potrzebne, aby cementować relację.

  Co jeszcze warto robić, aby namiętność w związku nie wygasała? Dobrym pomysłem jest wspólne gotowanie, znalezienie wspólnej pasji, dbanie o siebie i zaskakiwanie partnera. Takie podejście do związku na pewno ułatwi zachowanie w nim bliskości i namiętności.

  Artykuł załadowany: 0.4485 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022