REKLAMAA1 UCK ALTERNATYWY 01.01.2022 - 30.06.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 stycznia 2022, 14:49 komentarzy 1

  (pixabay.com)

  Jakie zmiany w składkach i podatkach dla przedsiębiorców? Jak płacić pracownikom i zleceniobiorcom? Na te pytania odpowie Krzysztof Piasecki ursynowski przedsiębiorca i informatyk, który jest jednym z pionierów w dziedzinie systemów finansowo-księgowych.

  Od 1 stycznia przedsiębiorców obowiązują nowe przepisy wynikające z tzw. Polskiego Ładu. Właściciele biznesów zastanawiają się, w jaki sposób nowa reforma zmieni ich firmę i jak sobie poradzić ze zmianami podatkowymi.

  Właściciel ursynowskiej firmy informatycznej Krzysztof Piasecki od ponad 30 lat zajmuje się tworzeniem programów ułatwiających pracę przedsiębiorcom. W kwestii Polskiego Ładu jest dobrze zorientowany - współtworzył program Finka, który pomaga obliczyć płace dla pracowników zgodnie z obowiązującą ustawą. Podczas spotkania online opowie przedsiębiorcom z Ursynowa, w jaki sposób interpretować różne zagadnienia związane z nową reformą podatkową.

  Spotkanie będzie dotyczyło podatków i składek od przedsiębiorców prowadzących działalność. Większość osób już całkiem nieźle radzi z tymi zagadnieniami, jednak wciąż niektóre niuanse powodują nieporozumienia. Przedsiębiorcy mają problem interpretacją nowej, niejednoznacznej ustawy. Za dużo jest niejasności - mówi Krzysztof Piasecki.

  Spotkanie "Polski Ład oczami przedsiębiorcy" odbędzie się online w czwartek 20 stycznia, o godzinie 18. Obowiązuje na nie bezpłatna rejestracja. Aby otrzymać link do spotkania, należy wysłać zgłoszenie na adres:przedsiebiorczosc@ursynow.pl do 19 stycznia 2022 roku.

  Dla mieszkańców pomocny może okazać się również dzielnicowy profil na Facebooku „Przedsiębiorczy Ursynów” oraz grupa, gdzie mogą wymienić się własnymi doświadczeniami lub szukać pomocy. Można tam znaleźć informacje o działaniach promocyjnych, informacyjnych i edukacyjnych w zakresie przedsiębiorczości prowadzone przez dzielnicę. Właściciele firm znajdą tam także informacje na temat szkoleń, wydarzeń oraz programów ułatwiających prowadzenie biznesu.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 18

  • 13
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~właściciel 1 5 miesięcy temuocena: 46% 

   Zmienia tak, że zwalniam połowę ludzi w tym miesiącu. Sądzę, że po wakacjach zamknę działalność i idę na zasiłek.

   Edytowany: 5 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4724 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022