REKLAMAA1 BORAMED-stała-główna_strona
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. promocyjne)

  Drabina to przydatna rzecz - kiedy tylko pojawi się konieczność przeprowadzenia jakichkolwiek prac na wysokości w domu czy w ogrodzie, staje się ona niezbędnym dla naszego bezpieczeństwa sprzętem. Jednak okazje na jej użycie pojawiają się przeważnie… rzadko. To z kolei często powoduje, iż posiadanie drabiny nie zajmuje szczególnie wysokiego szczebla w naszej hierarchii domowych potrzeb.

  Zastanawiamy się “co z taką drabiną zrobić, gdzie ją przechowywać i czy opłaca się kupować ją do zaledwie kilkukrotnego użytku?”. Na pierwszy rzut oka, sprzęt ten nadaje się tylko do jednej czynności, jednak dzięki kreatywności licznych pasjonatów aranżacji wnętrz wynaleziono całą gamę alternatywnych zastosowań dla drabiny. Razem z Drabiny-Krause.DMN.pl poznajmy zatem kilka najciekawszych z nich!

  Drabina - regał

  Posiadasz drabinę i jednocześnie potrzebujesz półki lub regału do swojego salonu? A gdyby tak wykorzystać to pierwsze, żeby osiągnąć to drugie? Nadają się do tego zarówno drabiny dwustronne jak i przystawne - wystarczy postawić je w odpowiednim miejscu w pomieszczeniu i użyć szczebli jako swoistych regałów! W przypadku drabiny dwustronnej, interesującym pomysłem jest urozmaicenie jej stawianymi na szczeblach deskami, które zwiększa przestrzeń do przechowywania rzeczy. W ten sposób możemy zyskać dodatkowe miejsce na nasze książki lub wyeksponować różne dodatki. Jeśli mamy starą drabinę, która nie wygląda zbyt atrakcyjnie, można pokusić się o pomalowanie jej np. na kolor biały.

  Drabina - zielnik

  To zastosowanie opiera się częściowo na poprzednim. Różnica jest taka, że w tym przypadku używamy drabiny jako regału na doniczki lub donice z roślinami. Nadają się do tego klasyczne doniczkowe rośliny jak i bardziej wymyślne lub egzotyczne rośliny zwisające, które tworzą z drabinami ciekawe konfiguracje. Tak stworzony zielnik to rewelacyjne rozwiązanie nadające się do upiększenia naszego ogrodu.

  Drabina - wieszak

  Jeśli brakuje Ci miejsca na ubrania, pomyśl o wykorzystaniu drabiny jako wieszaka. To zadanie wymaga nieco więcej wysiłku i wyobraźni. Potrzebna jest do tego drabina dwustronna, na której szczytowym szczeblu możemy umieścić podłużną deskę lub drążek, wystający poza samą drabinę, na którym będziemy mogli zawiesić naszą odzież. Szczeble, połączone ze sobą materiałem lub innego rodzaju płaszczyzną może posłużyć jako półka na buty. Drabiny przystawne nadają się z kolei na niesamowity wieszak na buty na obcasach. Jeśli mamy wystarczająco dużą szafę, taka drabina może zostać postawiona w środku dla oszczędności miejsca w mieszkaniu. Niektórzy decydują się również na używanie drabin przystawnych jako wieszaków na ręczniki czy gazety!

  Dzięki odrobinie pomysłowości i dobrych chęci, nasza drabina może zyskać drugie życie, a jednocześnie pozostać użytecznym sprzętem, gdy przyjdzie do jakichkolwiek prac na wysokościach.

  (mat. promocyjny)

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1236 sekundy
  REKLAMA