REKLAMAA1 DaGRASSO 25.08.2021 - 24.11.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Prowadzisz własną firmę, ale nie chcesz stać w miejscu. Zależy ci na osiągnięciu biznesowego sukcesu, dlatego stawiasz na rozwój. Nie możesz jednak w pełni "rozwinąć skrzydeł", ponieważ dysponujesz ograniczonymi środkami finansowymi. Sprawdź, jak je pozyskać.

  Ciężko jest rozwijać działalność, jeśli firma nie dysponuje wolnymi środkami. Chociaż przedsiębiorca może skorzystać z oferty leasingowej, np. na zakup nowych sprzętów: maszyn i urządzeń, nie zawsze jest to wystarczająca opcja.

  Kredyt inwestycyjny - by rozwinąć firmę

  Jednym z najbardziej praktykowanych sposobów, jeśli chodzi o pozyskanie środków na rozwój działalności, są kredyty inwestycyjne. Znajdują się w ofercie właściwie każdego banku, różniąc się jednak warunkami przyznawania oraz wysokością oprocentowania. Zgodnie z założeniem, przeznaczone są dla przedsiębiorców, którzy chcą poszerzyć działalność, np. poprzez zakup nowych urządzeń czy maszyn.

  By jednak móc zaciągnąć kredyt, należy spełnić kilka warunków, w tym wykazać się odpowiednią zdolnością kredytową. Niekiedy koniecznością jest posiadanie nieruchomości, na którą nakładana jest hipoteka - dotyczy to jednak przypadków, kiedy przedsiębiorca wnioskuje o kredyt w kwocie przekraczającej np. 100 000 zł.

  Skorzystaj z usług finansowania oferowanych przez biuro rachunkowe

  Czy wiesz, że nie wszystkie biura ograniczają się wyłącznie do prowadzenia księgowości. W tej branży działają biura rachunkowe, np. Tax Care, które oferują dostęp do szeregu dodatkowych usług. Jedną z nich są usługi finansowania. Zatrudnieni w firmie eksperci do spraw finansów i bankowości wyszukują i analizują dostępne oferty pozwalające na zdobycie pieniędzy. Są to przede wszystkim kredyty inwestycyjne (także ze wsparciem rządowym), dzięki którym możliwe jest rozwijanie działalności. Pozyskane w ten sposób środki finansowe można przeznaczyć na zakup nowych maszyn, urządzeń czy nieruchomości, itp.

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.434 sekundy
  REKLAMAA2 ROSSO 28.09.2021 - 27.10.2021