REKLAMAA1-WIMAR-AUTO--24-01----24-02-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 stycznia 2020, 13:56

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Jeśli niedługo zamierzasz urządzić swoje mieszkanie, to czeka Cię mnóstwo decyzji. Nie tylko o to, jakie kafelki wybrać do łazienki czy na jaki kolor pomalować ściany. Ważne jest również, aby dobrze przemyśleć dekorację okien. Dlaczego? Dekoracja okien może mieć wpływ na całe pomieszczenie - może je wzbogacić albo wręcz przeciwnie - sprawić, że będzie przesyt.

  Czy firany jako dekoracja okien to nie przeżytek?

  Przy takiej ilości ofert, które spływają na nas każdego dnia - rolety, żaluzje, zazdrostki, decydujemy się na brak firan. Trzeba je prać w odpowiednich środkach, najlepiej wieszać mokre, aby same się rozprostowały, inaczej czeka nas prasowanie. Dla wielu osób jest to przeżytek. Myślą tak podczas urządzania swojego wymarzonego M4. Jednak czy tak się dzieje już później, kiedy mieszkają w domu bez firan? Salon meblowy 9design z Warszawy na ul. Lucerny 25 często przyjmuje gości, którzy powtarzają, że po czasie jednak chętnie kupią kilka firanek. Dekoracja okien w tej formie pozwala na poczucie prywatności. Mimo że firanki faktycznie nie przysłaniają całego widoku, jednak dają swobodę. Ogromną zaletą firanek jest również fakt, że bardzo ocieplają wnętrze. Jeśli planujemy urządzanie swojego mieszkania, w którym będzie królować inne dekoracje okien, to z czasem możemy chcieć czegoś więcej. Firanki jako dekoracja okien nadają domowi klimatu i bezpieczeństwa.

  Rolety i żaluzje - dekoracja okien na wysokim poziomie

  Rolety i żaluzje mają wielką przewagę nad firankami - przede wszystkim, kiedy je zasłonimy, to nie ma mowy o tym, aby ktoś nas podejrzał. Dekoracja okien w tym stylu zapewnią nam całkowitą swobodę, ponieważ są bardzo szczelne. Mało kto decyduje się obecnie na plastikowe żałuje, a drewniane żaluzje są dość drogie. Na popularności zyskują za to rolety i plisy. Rolety rzymskie są jedną z droższych dekoracji okien, jednak wyglądają najbardziej efektownie. Rolety dzień-noc to fajna sprawa dla osób, które chcą się zasłonić niskim kosztem. Plisy natomiast są nie tylko efektowne, ale również nie kosztują dużo - najczęściej można regulować je z dwóch stron, co jest również wygodne, ponieważ możemy delikatne je odsłonić, jeśli chcemy aby do pomieszczenia wpadło trochę światła. 

  Dekoracje okien wymagane są w każdym domu. To jak urządzanie domu bez posiadania parapetów. Zawsze pozostaje jakiś niedosyt i czegoś brakuje. Warto dobrać dekoracje okien do naszego trybu życia. Jeśli pracujemy w nocy, to w dzień przyda nam się całkowite zasłonięcie światła - wtedy najlepiej wybrać tę opcję, która oferuje pełen mrok.

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3225 sekundy
  REKLAMAA2-PrzedszkoleEDULICA-25-02----25-03-2020