REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 października 2019, 13:52

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Auta firmowe, które nie są już wykorzystywane z różnych powodów w trakcie prowadzenia działalności gospodarczej to prawdziwa zmora, większości firm.

  Kiedy nie są już one wykorzystywane do pracy, generują ogromne koszty, związane z wykonywaniem obowiązkowych badań technicznych, wykupieniem obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, a także zajmowaniem miejsca parkingowego. Ich sprzedaż na rynku wtórnym to także ciężki kawałek chleba, w głównej mierze ze względu na panujące przekonanie, że auta firmowe czy też poleasingowe są zaniedbywane przez poprzednich właścicieli oraz nadmiernie eksploatowane. Dlatego też sprzedaż auta firmowego, jest o wiele trudniejsza niż w przypadku aut prywatnych. Jednak nie oznacza to, że nie jest to całkowicie możliwe. Można na przykład skorzystać z https://skupautlublin.pl/.

  Czy sprzedaż aut firmowych na skupie się opłaca

  Wiele osób, skupy aut kojarzy z niezwykle zaniżonymi cenami odkupu, jednak firma podana jako przykład oferuje dla swoich klientów wygodny i opłacalny odkup całej floty samochodów, bez względu na to, czy będą to dwa, czy dziesięć aut. Bez zbędnego wnikania w szczegóły, jak miałoby to miejsce w przypadku sprzedaży osobom prywatnym. Ponadto ten skup aut działa nie tylko w Lublinie I okolicznych miejscowościach, ale także na terenie Warszawy oraz Rzeszowa, dzięki czemu możliwe jest odsprzedania samochodu, nie tylko z jednej, ale nawet kilku siedzib, dokonując tylko jednych formalności. To niezwykle duża oszczędność czasu, którego przy prowadzeniu działalności zawsze brakuje. Sprzedawać od razu całą flotę aut, zamiast pojedynczych egzemplarzy, pozbywamy się całego problemu jednorazowe, bez konieczności pilnowania terminów ubezpieczeń, czy też innych formalności, jakie wiążą się z utrzymaniem samochodu. Dzięki zarobionym w ten sposób pieniądzom, można wyposażyć firmę w nowe samochody, lub też przeznaczyć te pieniądze na inne ważne cele.

  Czy takie działanie jest bezpieczne

  Wiele osób obawia się sprzedaży samochodów na skupie. Jednak tego typu działanie jest całkowicie legalne, każda transakcja kupna-sprzedaży jest opatrzona odpowiednimi dokumentami, które pozwalają w pełni legalnie rozliczyć się z zarobionych w trakcie sprzedaży pieniędzy, dzięki czemu nie trzeba obawiać się kontroli skarbowych.

  Czy można sprzedać auto firmowe dla osoby prywatnej

  Jak najbardziej, jednak należy się liczyć z tym, że taki proces może potrwać nawet miesiące, w których trakcie będziemy zmuszeni do umawiania się na spotkania w celu obejrzenia danego samochodu przed zakupem. Setki długich rozmów oraz tłumaczenia, skąd wzięło się każde wgniecenie w aucie, czy też rysa, potrafią wyprowadzić z równowagi nawet najbardziej wyrozumiałe osoby. Dlatego też chcąc oszczędzić sobie nerwów związanych ze sprzedażą w ten sposób samochodów, których cena może być identyczna lub nieznacznie wyższa niż w przypadku sprzedaży całej floty na skupie  skupautzyrardow.pl/ , lepiej zdecydować się na opcje odsprzedaży.

  Artykuł załadowany: 0.2197 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO----13-05----13-06-2020