REKLAMAA1 UCK ALTERNATYWY 01.01.2022 - 30.06.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ27 listopada 2021, 14:06

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Sprzedaż mieszkania nie jest taka łatwa, jak może się wydawać na pierwszy rzut oka. Nie wystarczy wrzucić ogłoszenia do sieci, aby po chwili cieszyć się gotówką. W jaki sposób przygotować się do sprzedaży, aby cała procedura przebiegła szybko i sprawnie? Poznaj nasze wskazówki.

  Pamiętaj, że klienci "kupują oczami"

  Mieszkanie może mieć świetną lokalizację i dużą wartość, jednak jeśli źle się prezentuje  – klienci szybko się zniechęcą. Musisz pamiętać, że większość z nich "kupuje oczami". Atrakcyjny wygląd nieruchomości nie tylko zachęca do zapoznania się z ogłoszeniem, ale również może wynagrodzić kupującemu pewne niedogodności.

  Dlatego w sprzedawanym lokalu warto przeprowadzić prace remontowe:

  • malowanie ścian,
  • cyklinowanie podłóg,
  • odświeżenie fug,
  • naprawę drobnych elementów, np. kranów czy zawiasów.

  Konieczne jest też wyniesienie zbędnych mebli  – zagracone wnętrze nie zrobi dobrego wrażenia. Z kolei pozytywny odbiór kupujących można wzbudzić odpowiednimi dekoracjami, np. ozdobnymi poduszkami czy obrazami.

  Zadbaj o profesjonalne zdjęcia mieszkania

  Profesjonalne zdjęcia nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż to podstawa sukcesu każdej oferty  – to w końcu na zdjęcia w pierwszej kolejności zwracają uwagę kupujący.

  Nie masz dobrego aparatu? Nic straconego! Zdecyduj się na profesjonalne zdjęcia wykonane przez fotografa. Korzystając z usług NieruchomościFotografia.pl fotografie otrzymasz już w 24 godziny od zakończenia sesji. Dodatkowo po oddaniu gotowego produktu będziesz mógł skorzystać z 30-dniowego wsparcia technicznego i doradztwa. To inwestycja, dzięki której nie tylko zyskasz czas, ale również... pieniądze. 

  Oferty z atrakcyjnymi zdjęciami sprzedają się po wyższych cenach. Zdjęcia zawarte w ogłoszeniu sprawiają również, że poszukiwanie nowych najemców zajmuje zdecydowanie mniej czasu.

  Pamiętaj, że konkurencja na portalach z ofertami najmu jest obecnie gigantyczna. Aby przykuć uwagę kupującego, masz tylko chwilę. Najlepszym sposobem na wykorzystanie tego momentu są właśnie atrakcyjne zdjęcia nieruchomości. 

  Jeżeli chcesz przedstawić swoją nieruchomość z wyjątkowej perspektywy, skorzystaj z usługi robienia zdjęć z drona

  Dobre ogłoszenie jest podstawą skutecznej sprzedaży

  Na szybką sprzedaż mieszkania wpływa również reklama  – musisz więc zadbać o to, aby twoja oferta była widoczna dla klientów i przyciągała uwagę.

  Dobrze skonstruowane ogłoszenie powinno zawierać nie tylko zdjęcia, ale również przydatne informacje, takie jak metraż, wysokość czynszu, dostępność miejsca parkingowego czy piwnicy. Warto również opisać zalety okolicy, takie jak:

  • pobliskie sklepy,
  • obiekty sportowe i rekreacyjne,
  • szkoły i przedszkola,
  • tereny zielone,
  • przystanki komunikacji miejskiej.

  Pisząc ogłoszenie sprzedaży mieszkania, nie można też zapominać o największym wabiku na klientów, jakim jest niska cena. Paradoksalnie okazuje się, że jej lekkie obniżenie może przynieść większe pieniądze. Niska cena przyciąga wielu zainteresowanych, którzy są w stanie rywalizować ze sobą o lokal. W takiej sytuacji wielu klientów zgadza się negocjować cenę, aby wyprzedzić innych kupujących.

   

  Artykuł załadowany: 0.3691 sekundy
  REKLAMAA2 Pizzeria105  01.04.2022 - 31.05.2022