REKLAMAA1 Pizzeria105  01.04.2022 - 31.05.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  A więc zaplanowałeś sobie wieczór w kasynie i wychodzisz sam, a może idziesz zabawić się ze znajomymi? Warto dobrze wyglądać, i to nie tylko by poczuć się lepiej. Kasyna, szczególnie te zlokalizowane w droższych hotelach, mają bowiem wymagania dress code’u, czyli odpowiedniego ubioru. Jeśli go nie spełnisz, nie tylko będziesz wyróżniać się wśród innych, co wręcz możesz zostać niewpuszczony – choć w praktyce dziś to już rzadko się zdarza. Jak więc ubrać się, aby dobrze wyglądać podczas nocy z ruletką czy pokerem? Tego dowiecie się z poniższego poradnika.

  Mężczyźni: elegancja, ale bez przesady

  Panowie nie muszą wyglądać jak Agent 007, ale pewna elegancja nie zaszkodzi. Marynarka, a co najmniej wyprasowana koszula i spodnie to zawsze dobry wybór. Marynarka sportowa nie tylko będzie wyglądać elegancko, ale też po prostu wygodnie się ją nosi – to ważne, gdy zamierzasz spędzić w kasynie kilka godzin. Eleganckie dodatki dodadzą szyku każdemu mężczyźnie. Dobry zegarek, czy spinki od mankietów powinny być uzupełnieniem ubioru. Przesadzona męska biżuteria, taka jak sygnety na palcach nie jest natomiast dobrym pomysłem.

  Jeśli decydujesz się założyć krawat, niech nie będzie on nudny – nie idziesz w końcu na spotkanie biznesowe. Wesołe, kolorowe krawaty są w kasynie jak najbardziej na miejscu.  Dodaj sobie też trochę fantazji do ubioru, na przykład wkładając do kieszeni marynarki kolorową poszetkę, czyli dekoracyjną chusteczkę. W końcu nie chciałbyś, aby ktokolwiek pomylił cię z krupierem i zapytał o współczynnik rtp kasyno, czyli potencjalny zwrot z gry na automacie czy w ruletkę. Poza tym, przed wyjściem warto oczywiście się ogolić, żeby nie grać z dwudniowym zarostem, a jeśli masz brodę lub wąsy, wypielęgnuj je. Nie warto też przesadzać z perfumami, bo zbyt mocny zapach będzie przeszkadzał innym graczom i wszystkich rozpraszał. Wreszcie, jeśli masz wątpliwości co do tego, co jest wymagane w kasynie, możesz sprawdzić informacje na stronie internetowej. Regulamin zawiera nierzadko odpowiednie zapisy, które pokierują cię we właściwym kierunku modowym.

  Kobiety: Skromność, lecz z fantazją

  Dziewczyny powinny również ubrać się odpowiednio, ale niekoniecznie nudno. Sukienki są dobrze widziane, szczególnie w wieczorowym i dobrym stylu. Zbyt duże dekolty, jak również zbyt mocno odsłonięte nogi wyglądają nie najlepiej i to nie tylko w kasynie. Taki ubiór mógłby odciągać uwagę innych od gry.  Warto więc wybrać sukienkę podkreślającą figurę, w stonowanych kolorach. Dobrze jest też dobrać do tego dodatki – kolczyki, nieduży naszyjnik czy bransoletkę. Nie musisz jednak ubierać się tylko w sukienkę. Możesz także wybrać dla siebie ubiór, jak założyłabyś do biura – spódnica lub spodnie, marynarka i jasna koszula. Niektóre panie dobrze wyglądają w takim męskim stylu. Zalecane przez nas kolory to raczej gama szarości czy granatów. Jeśli chodzi o włosy, to możesz za to popuścić wodze fantazji. Ciekawie upięta fryzura na pewno będzie dobrze komponować się z ubiorem.

  Jak widzicie, nie trzeba wiele, aby dobrze się ubrać do kasyna. Dobry ubiór może bowiem wpłynąć pozytywnie na samopoczucie i pewność siebie, a dzięki temu na pewno będziesz się lepiej bawić. A jeżeli brakuje ci jeszcze inspiracji, warto przyjrzeć się hollywoodzkim filmom, których akcja rozgrywa się w kasynie, takim jak  „Krupier”, „Ocean’s Eleven”, czy „Kalifornijski Poker”. Życzymy mnóstwo dobrej zabawy.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.3984 sekundy
  REKLAMAA2 Pizzeria105  01.04.2022 - 31.05.2022