REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Na Święta czekamy cały rok, ale gdy są już tuż, tuż, zamiast się nimi cieszyć, zaczynamy czuć stres, wynikający z przeciążenia ilością obowiązków. Z każdej strony jesteśmy zasypywani wyidealizowanymi gwiazdkowymi obrazkami, przez co stawiamy sobie coraz bardziej wygórowane wymagania. Odczuwając presję, często nie mamy świadomości, że sami ją tworzymy. Możemy mieć idealnie przygotowane Święta, rodem z pięknych hollywoodzkich filmów, ale za jaką cenę? Stresu, zmęczenia, nerwów…  

  Jak nie tracić przyjemności ze świątecznych przygotowań i nie zamieniać ich w ciężką pracę? Dobrym rozwiązaniem jest wyznaczenie sobie priorytetów i skupienie się w pierwszej kolejności na tym, co jest naprawdę ważne. 

  Chcąc Wam ułatwić przygotowania, mamy dla Was kilka wskazówek.

  Jak cieszyć się przygotowaniami bez świątecznej gorączki?

  1. Korzystaj z nowoczesnych udogodnień

  Dotychczas były tylko dwie opcje – przygotowujesz wszystko samodzielnie lub kupujesz gotowe dania. Firma Netkuk wprowadziła innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu przygotujesz dania samodzielnie, ale w znacznie uproszczonej i wygodniejszej formie. Jak to działa? Z bazy dostępnej na stronie wybierasz ulubione świąteczne danie, które chcesz przygotować. Następnie otrzymujesz świeże składniki w odmierzonych ilościach oraz  film, który krok po kroku poprowadzi Cię przez cały proces gotowania. Jeśli umiesz gotować, jest to okazja, aby wypróbować wyśmienite, sprawdzone przepisy bez stania w sklepowych kolejkach. Jeśli jednak w kuchni nie czujesz się pewnie, z tą usługą nawet Ty zaskoczysz gości mistrzowsko przygotowaną, pyszną potrawą. 

                                 Wystarczy, że wybierzesz danie >>>

  2. Gotuj wcześniej i zamrażaj

  Gotowanie może być naprawdę przyjemne... pod warunkiem, że nie stawiamy sobie wyzwań w stylu dwanaście potraw w dwa dni! Większość świątecznych dań dobrze znosi mrożenie – rozwiązanie to zupełnie nie psuje ich smaku, a pozwala rozłożyć przedświąteczne zadania w czasie. Przygotowanie wcześniej pierogów, uszek lub chociaż farszu do nich, może okazać się wybawieniem.

  3. Podziel się pracą 

  To, że urządzasz Święta, nie znaczy, że musisz wszystko samodzielnie przygotować!

  Być może Wasi bliscy przyzwyczaili się, że przychodzą na ,,gotowe”, jednak takie rozwiązanie dalekie jest od perfekcji. Świąteczne przygotowania to nie tylko kwestie organizacyjne, ale również te związane z emocjami oraz rodzinnymi relacjami. Jeśli masz czas i ochotę robić wszystko sam/-a, to nie ma w tym nic złego, ale jeśli masz masę własnych obowiązków, to możesz mieć uczucie poświęcania się i niesprawiedliwości. To natomiast prowadzi do nerwowości i niepotrzebnych ukrytych pretensji. Nie warto tworzyć  takich sytuacji. W tym roku poproś o pomoc bliskich – przygotowanie nawet jednego czy dwóch dań ułatwi Ci pracę, a nie będzie wielkim problemem dla Twoich gości. Jeśli Wasi bliscy nie potrafią gotować, Netkuk okaże się pomocny i dla nich. 

                                          Sprawdź, jak działa Netkuk >>>

  4. Nie przesadzaj z ilością

  Co roku to samo? Przygotowujesz masę potraw, po czym kombinujesz jak się ich pozbyć? Przejadasz się, nie chcąc marnować jedzenia? Mniejsza ilość potraw to mniejsze koszty i mniej pracy. To naprawdę ułatwia świąteczne przygotowania!

  Pozwólmy sobie, żeby Święta były dla nas czasem radości i wyciszenia, a nie końcem maratonu, kiedy padamy z wyczerpania. Mamy nadzieję, że nasze rady pomogą Wam w spokojnym przygotowaniu Gwiazdki – bez niepotrzebnego stresu i nerwów. W tym szczególnym czasie nie zapominajmy o zdrowym rozsądku i zamiast dążyć do nieuchwytnej perfekcji, skupmy się na bliskich i pielęgnowaniu rodzinnych więzi.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 13

  • 8
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 3
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.245 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.04.2021 - 30.04.2021