REKLAMAA1 AUTO WIMAR 01.04.2021 - 30.04.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 stycznia 2021, 20:26

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (freepik.com)

  Z pewnością posiadacze małych pokojów wiedzą, jak trudne bywa ich odpowiednie umeblowanie. Mimo naszych szczerych chęci ilość miejsca nie wystarcza, aby rozplanować rozstawienie mebli w taki sposób, aby było przestrzennie i funkcjonalnie. Nie oznacza to jednak, że małego wnętrza nie możemy zaprojektować ze smakiem. Poznaj nasze rozwiązania na to, aby umeblować pokój o niewielkim metrażu!

  Kanapa czy narożnik – co wybrać?

  Mając niewielki pokój do umeblowania, z pewnością powinniśmy zdecydować się na umieszczenie w nim mebla do spania lub siedzenia, który posiada funkcje rozkładania. W czasie dnia pozwoli to zyskać nieco dodatkowego miejsca na funkcjonowanie i codzienne obowiązki.

  Kanapa ma zdecydowaną przewagę nad narożnikiem w kwestii zajmowanego miejsca oraz możliwości jej ustawienia w pokoju. Złożona pozwala na maksymalną oszczędność przestrzeni, a rozłożona może z powodzeniem być miejscem do spania dla dwóch osób.

  Jeżeli planujemy przyjmować gości, świetną opcją będzie narożnik.

  Funkcjonalne meble w małym pokoju

  Jeżeli chcesz, aby Twój pokój był urządzony w jak najbardziej praktyczny sposób, warto wykorzystać maksymalnie ofertę mebli wielofunkcyjnych. Jedną z takich propozycji mogą być meblościanki.

  Meblościanki są zestawem mebli połączonych ze sobą lub stanowiących ścisła kompozycje, które maksymalnie wykorzystują miejsce dostępne na danej ścianie. W jej skład wchodzą zazwyczaj różne szafki, regały lub szafy.

  Będą świetnym wyborem zarówno do pokojów dziennych, jak i pokojów dedykowanych np. dzieciom. Wówczas zawierają one wszystko, co jest potrzebne – dużo miejsca do przechowywania, a także stanowisko do nauki. Meble z biurkiem w sklepie ABC Meble występują w wielu wzorach i kolorach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

  Meble w małym pokoju

  Dodatkowo możemy wykorzystać również elementy, które nie zajmują zbyt dużo miejsca, a będą świetnym i funkcjonalnym dodatkiem. Mogą być to niskie komody, szafki nocne czy pufy. Zapewni to dodatkowe miejsce do siedzenia lub przechowywania, a w razie potrzeby zawsze możemy dany element schować.

  Meble do małego pokoju – podsumowanie

  Jak widzisz, umeblowanie małego pokoju w przemyślany sposób jest możliwe. Może to wpłynąć wyraźnie nie tylko na komfort naszego życia, ale także na jego wygląd.

  Artykuł załadowany: 0.2718 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.02.2021 - 13.05.2021