REKLAMAA1 SanGiovanni  01.04.2021 - 30.04.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 stycznia 2021, 14:13

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Przydomowy garaż pełni wiele funkcji. To nie tylko miejsce dla samochodu. W garażu znajduje się też dużo przestrzeni, którą warto maksymalnie wykorzystać. Minimalna wielkość miejsca postojowego na samochód wynosi 2,5 x 5 m. Tyle miejsca potrzeba, aby swobodnie wjechać do garażu i wysiąść z samochodu.

  Meble do garażu

  Wyposażenie garażu często stanowią meble, których nie potrzebujemy już w domu, a których nie chcemy wyrzucać. Szafki kuchenne, drewniane regały nie są przystosowane do warunków panujących w garażu oraz do ciężaru i gabarytów rzeczy tam przechowywanych. Tego rodzaju meble szybko się niszczą, poza tym są niewygodne i trudno jest utrzymać w nich porządek. 

  Eksmisja takich mebli z domu do garażu to tylko pozorna oszczędność. W garażu najlepiej sprawdzą się metalowe szafki i metalowe regały do garażu ze sklepu regaly.biz. Aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń garażu, należy pomyśleć o odpowiednim zagospodarowaniu ścian. 

  Funkcją garażu jest też przechowywanie innych pojazdów – rowerów, motorów, quadów. Przechowujemy w nim różne sprzęty, narzędzia ogrodnicze, sprzęty turystyczne, narty, deski surfingowe, kosiarki, akcesoria samochodowe. Dodatkowe wieszaki i haki umożliwią np. zawieszenie roweru na ścianie. 

  Przechowywanie narzędzi

  W garażu często przechowuje się różne narzędzia. Wszelkie narzędzia przechowywane w garażu – młotki, śrubokręty, klucze, kombinerki powinny mieć swoje miejsce. Nie ma nic bardziej irytującego, niż szukanie w pośpiechu narzędzi, których pilnie potrzebujemy. Wszystkie drobne elementy takie, jak gwoździe, śrubki, nakrętki należy trzymać w specjalnych, zamkniętych i podpisanych pojemnikach. Wszelki bałagan w garażu może doprowadzić do nieszczęśliwego wypadku, zwłaszcza gdy do garażu wchodzą dzieci. 

  Osoby urządzające warsztat w garażu powinny pamiętać o tym, by oddzielić strefę pracy od pozostałych stref. W warsztacie niezbędne jest dobre oświetlenie, dostęp do gniazdek elektrycznych. Konieczny jest też blat roboczy. 

  Podłoga w garażu

  Ważnym elementem aranżacji garażu jest podłoga. Powinna być wykonana z trwałych materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne i na działanie substancji chemicznych. Podłoga powinna być łatwa w utrzymaniu czystości. 

  Najprostsze i najtańsze rozwiązanie to wybetonowanie i pomalowanie posadzki. Inne rozwiązanie to położenie ceramicznych płytek. Ważne jest, aby płytki były odporne na ścieranie, na zadrapania, zarysowania i na wilgoć.

  Artykuł załadowany: 0.2389 sekundy
  REKLAMAA2 Kaar-Med 01.04.2021 - 30-06-2021