REKLAMAA1-SanGiovanni—01-08—-31-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Dobrze zaaranżowany ogródek, może być najlepszą wizytówką restauracji. Warto więc urządzić go tak, by już z daleka zapraszał gości. Jak to zrobić? O co powinniśmy zadbać, urządzając ogródek w restauracji? Jakie meble sprawdzą się najlepiej? 

  Upalne dni i przyjemne ciepłe wieczory sprawiają, że goście restauracji bardzo chętnie siadają przy pysznym napoju, czy też posiłku na zewnątrz. Ogródki restauracyjne są o tej porze roku dosłownie oblegane przez klientów. Z tego też powodu, niemal każda restauracja decyduje się na otwarcie takiej strefy. Wystarczy jednak przejść się głównymi ulicami turystycznymi dużych miast, by przekonać się, że gdy jedne ogródki wręcz zapraszają nas swym wyglądem z daleka, to inne natomiast równie skutecznie nas odstraszają. Każdy lubi napić się i zjeść w pięknym miejscu, dlatego warto zadbać o to, by nasz ogródek tworzył niepowtarzalną atmosferę. Jak więc urządzić go w taki sposób? Od czego zacząć? 

  Modne i funkcjonalne meble do restauracji 

  Najważniejszy elementem wystroju, są oczywiście meble do ogródków restauracyjnych. To właśnie one określają charakter całej aranżacji i dodają jej stylu. Wybór mebli do gastronomii nie jest oczywiście łatwy. Muszą one być bowiem zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne i praktyczne. To połączenie niestety bardzo rzadko idzie ze sobą w parze. Designerskie meble do ogródków kawiarni, restauracji i hoteli znajdziemy jednak w sklepach branżowych, specjalizujących się w tworzeniu takich właśnie projektów. W środowisku restauratorów, każdy chyba zgodnie potwierdzi, że w tej kategorii krzesła i stoły PEDRALI nie mają sobie równych. Wyróżnia je nie tylko wyjątkowy projekt, ale i łatwość utrzymania, co w gastronomii jest niebywale istotne. 

  Jaki parasol na restauracyjny ogródek wybrać? 

  W sezonie letnim warto zainwestować w parasole ogrodowe do restauracji. To właściwie obowiązkowy element na zewnątrz lokalu. Jak wiadomo, nawet latem pogoda bywa kapryśna. Parasol natomiast będzie stanowił świetną ochronę zarówno przed intensywnym słońcem, jak i rzęsistym deszczem. Jaki wybrać najlepiej? Przede wszystkim zwróćmy uwagę na jego wymiary. Im większy parasol, tym lepszą ochronę będzie zapewniać. Włoskie parasole ogrodowe marki PEDRALI sprawdzą się doskonale, gdyż dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych i rozmiarowych. Dodatkowo tak, jak wszystkie pozostałe meble restauracyjne PEDRALI, oferują nam najlepszą jakość. Wybierając wyposażenie do lokalu, warto stawiać na wysoką klasę produktów, ponieważ takie zapewniają nam znacznie większą satysfakcję użytkowania.

  Artykuł załadowany: 0.2936 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni—01-08—-31-08-2020