REKLAMAA1 TEFAL 18.06.2021 - 17.09.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 czerwca 2021, 12:18

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Aranżacja sypialni ma niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie we wnętrzu. Od aranżacji zależy klimat, jaki panuje we wnętrzu. Zazwyczaj zależy nam na tym, by sypialnia była spokojna i harmonijna, choć i od tej zasady są pewne wyjątki. Jak urządzić przestrzeń sypialni, by spełniała ona swoje zadanie i wprawiała nas w dobry nastrój każdego dnia?

  Grunt to porządek

  Łóżka z szufladami pomogą w zachowaniu porządku. Nic tak nie psuje nam humoru, ale także całej aranżacji jak bałagan. Rozrzucone po całym pomieszczeniu skarpety, bielizna czy ubrania nie stworzą harmonijnej przestrzeni. To dlatego tak ważne jest, by wybierać rozwiązania, które pozwolą na efektywną organizację wszystkich części garderoby. Zastosowanie łóżek z szufladami to sposób nie tylko skuteczny, ale także pomysłowy. Pozwala na zaoszczędzenie sporej ilości miejsca, ale także ułatwia utrzymanie w porządku. Oprócz łóżek z szufladami, ciekawym pomysłem są także kosze czy inne sortery, w których możesz przechowywać nie tylko ubrania, ale także inne elementy sypialnianego wyposażenia.

  Szafa na skarby

  Nie każdy z nas może cieszyć się osobnym pomieszczeniem na garderobę. W zdecydowanej większości przypadków stawiamy na dużą szafę, która pomieści wszystkie ubrania i inne potrzebne rzeczy. Jaką szafę wybrać? W każde pomieszczenie idealnie wpasuje się w szafa biała. Biały kolor jest bardzo uniwersalny i pasuje do wszystkiego, dlatego taką szafę możesz kupić nawet przed ostatecznym wyborem koloru ścian. Biały pasuje do każdej kolorystyki. Najpopularniejszym połączeniem jest biel z szarością, choć biała szafa doskonale wpisze się także w bardziej wyrazistą aranżację. Wszystko zależy od Twojego stylu. Jeśli szafa w sypialni ma pełnić rolę garderoby, musi być duża i pojemna. Warto postawić na szafę z rozsuwanymi drzwiami, która pozwoli na zaoszczędzenie ogromnej ilości miejsca. Taka szafa zmieści się w każdej sypialni, doskonale spełniając swoje zadanie.

  Maluj światłem

  Bardzo istotnym elementem aranżacyjnym sypialni jest oświetlenie. To niesamowite, jak wiele może zmienić światło. Oświetlenie sufitowe może zapewnić najlepsze rozmieszczenie światła, co w każdym pomieszczeniu jest kwestią bardzo istotną. Popularnym sposobem rozmieszczenia świateł w sypialni jest zastosowanie lampy na środku pokoju i dwóch lampek nocnych. Oba te źródła światła pełnią nieco inne funkcje. O ile lampa sufitowa jest po prostu głównym źródłem światła, o tyle lampki nocne mają raczej tworzyć przyjemny i ciepły klimat niż dawać dużą ilość światła. Za pomocą zmiany źródeł świateł i ich rozmieszczenia, w kilka chwil możesz wyczarować zupełnie inny klimat i atmosferę.

  O czym jeszcze należy pamiętać?

  Wybierając meble czy elementy wykończeniowe sypialni, a także główne jej kolory, pamiętaj o tym, że sypialnia jest bardzo ważnym dla Twojego samopoczucia miejscem. Co prawda, reprezentacyjnym pomieszczeniem w każdym domu jest salon, jednak to właśnie w sypialni zaczynasz i kończysz każdy dzień. Większość z nas doskonale poczuje się w sypialni pomalowanej na delikatne kolory, z meblami w uniwersalnej kolorystyce. Jeśli Twój temperament kłóci się jednak ze spokojną aranżacją, możesz postawić na odważniejsze rozwiązania. Pamiętaj tylko, że czasem mniej znaczy więcej. Wystarczy stylowe łóżko, ładna i pojemna szafa i kilka praktycznych i pomysłowych rozwiązań, by Twoja sypialnia stała się dla Ciebie prawdziwą oazą i ostoją spokoju i relaksu. Czasem nie trzeba wiele - wystarczy dobre światło i stylowe umeblowanie, by aranżacja sypialni zapierała dech w piersiach.

  Artykuł załadowany: 0.2765 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.05.2021 - 31.07.2021