REKLAMAA1-AUCHAN-01-04----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Bohaterem Mikołajek był oczywiście... św. Mikołaj

  Bohaterem Mikołajek był oczywiście... św. Mikołaj (SK)

  Były gry, zabawy, zajęcia plastyczne, dmuchane zjeżdżalnie a przede wszystkim św. Mikołaj i mnóstwo prezentów! Setki dzieciaków z dzielnicy, wraz z rodzicami, bawiło się na tegorocznych "Ursynowskich Mikołajkach" zorganizowanych w Arenie przy ul. Pileckiego.

  Szczęśliwe dzieci - te małe i te większe, uśmiech, radość, szalona zabawa... Mikołajki w tym roku można uznać za imprezę bardzo udaną! 

  Dopisała frekwencja. Hala widowiskowa pękała w szwach, przy każdej atrakcji ustawiały się długie kolejki (oczekiwanie to niestety coraz bardziej dokuczliwy minus imprezy). Śnieżynki przy wejściu do hali rozdawały słodkie upominki a potem... Prawdziwy raj dla maluchów! Dmuchane zamki-zjeżdżalnie, kulkowe baseny, stoły do ping ponga i gry w "piłkarzyki", malowanie twarzy, budowa konstrukcji, wreszcie gry video, mini-koszykówka... i wreszcie... św. Mikołaj, z którym można było sobie zrobić zdjęcie!

  Arena Ursynów pełna była dziś zadowolonych dzieci i równie zadowolonych rodziców. Takie imprezy dzielnica powinna organizować zdecydowanie częściej!

  OTO NASZA FOTORELACJA Z URSYNOWSKICH MIKOŁAJEK

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2633 sekundy
  REKLAMAA2-Colorissimo-14-06----29-06-2019