REKLAMAA1-TEFAL  01.01.2021 - 01.02.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 listopada 2020, 17:43 komentarzy 3

  (DOK Ursynów)

  Po trzech latach Dzielnicowy Ośrodek Kultury przy ul. Kajakowej może poszczycić się w pełni wyposażoną sceną widowiskową. Kiedy tylko ustąpią pandemiczne obostrzenia będzie można podziwiać nowy sprzęt, w tym kurtynę oraz podesty i poczuć się jak w teatrze z prawdziwego zdarzenia. 

  DOK na Zielonym Ursynowie to już marka sama w sobie. Odbywa się tu wiele imprez kulturalnych, w których udział biorą nie tylko mieszkańcy naszej dzielnicy. Wystarczy wspomnieć ostatnie wrześniowe wydarzenia - Festiwal Komedii Stolica oraz premierę komedii "Miłosna Pułapka" w reżyserii Stefana Friedmanna. 

  Wszystkie występy odbywały się w sali widowiskowej, która dopiero teraz zasługuje na miano odpowiedno wyposażonej.

  - Po trzech latach możemy wreszcie powiedzieć, że mamy w pełni profesjonalny teatr. W ubiegłym roku zainstalowaliśmy nagłośnienie i oświetlenie oraz kupiliśmy materiał na kurtynę, a teraz mechanizm, który jest w stanie ją udźwignąć. Ostatni nabytek to również 14 podestów scenicznych oraz 4 zestawy mikrofonów z mikroportami, których jeszcze nie mieliśmy - mówi Beata Rusinowska, dyrektor DOK Ursynów.

  Zakupy były możliwe dzięki dofinansowaniu ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Całkowity koszt wyposażenia sali widowiskowej to 76 tys. zł. Techniczne ułatwienia pozwolą organizować w DOK-u jeszcze ciekawsze i bardziej spektakularne wydarzenia, na które przez pandemię będzie jeszcze trzeba poczekać.

  - Ośrodek jest teraz zamknięty. Wszystkie nasze plany musimy odłożyć prawdopodobnie do przyszłego roku. Ale jak tylko ruszymy, to zapewniam, że będzie warto do nas przyjść na ciekawe imprezy kulturalne w doskonale wyposażonej sali widowiskowej! - kwituje dyrektor Rusinowska.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 10

  • 5
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Kulturalny pytacz 3 miesiąc temu

   99% mieszkańców Ursynowa mieszka po wschodniej stronie ruchliwej ulicy Puławska łączącej Mokotów z Piasecznem. Tymczasem Dzielnicowy Dom Kultury Ursynów wybudowano. Z pieniędzy Ursynowskich podatników tam, gdzie 99% mieszkańców ma daleko i niewygodny dojazd. Czym się kierowała ekipa zarządzająca Ursynowem , że wybrała tą lokalizację i tak intensywnie inwestuje w ten obiekt , jak w żaden inny?

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Asia6 2 2 miesiące temuocena: 75% 

   Dzielnicy nie stać na to. I nigdy nie było. To przekret stulecia na Ursynowie. Zabiliscie prawdziwą kulturę a w zamian daliście pusty bunkier. Ta agitacja na rzecz władzy wyjdzie wam bokiem. Obywatelu redaktorze. Ile na to poszlo? 200mln? A gdzie nasz szpital? Może chociaż na kostnice da sie to przerobić? Gdzie pani Igras? Gdzie Ciołko? Gdzie orędownik Sitterle wielki naczelnik miłośnik Bukowieckiego który z Domu Sztuki zrobił budynek do rozbiórki?

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kolec 1 2 miesiące temuocena: 100% 

   Ma scenę... No i co z tego??? Teraz...

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3397 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.11.2020 - 13.02.2021