REKLAMAA1 MAGICAL PLACES 15.06.2022 - 14.09.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  W ostatnim czasie ilość bitomatów w Polsce rośnie lawinowo. W samej Warszawie dostępnych jest ich już ponad 300. W poniższym artykule przedstawimy jak w kilku prostych krokach wymienić kryptowalutę na gotówkę przy użyciu takiego urządzenia.

  Ponad 300 bitomatów na terenie Warszawy

  Nazwa bitomat wzięła się od połączenia dwóch słów Bitcoin i bankomat i zgodnie z nazewnictwem na samym początku bitomaty wymieniały jedynie Bitcoina. Jednak szybki rozwój technologiczny pozwolił na wymianę również innych kryptowalut. Dzięki temu rozwiązaniu niektóre bitomaty na terenie Warszawy obsługują też Ethereum, Bitcoin Cash, USDT, SHIB oraz kilka innych nieco bardziej niszowych kryptowalut.

  Bitomat to urządzenie, które można obecnie spotkać praktycznie we wszystkich dzielnicach Warszawy. Urządzenie jest podobne do tradycyjnego bankomatu. Różni się tym, że obsługuje kryptowaluty. Dzięki usłudze wprowadzonej przez firmę Egera ATM można korzystać z bitomatów sieci SkyCash. Na stronie firmy można znaleźć mapkę, na której znajdują się wszystkie dostępne bitomaty na terenie stolicy. Ciekawostką jest to, że Polska jest drugim krajem po Stanach Zjednoczonych, w którym znajduje się najwięcej bitomatów. W samej Warszawie znajduje się ich dokładnie 306, natomiast w całym kraju można znaleźć ponad 3000 takich urządzeń.

  Bitomat Warszawa to bezpieczny sposób na wymianę kryptowaluty na gotówkę. Krąży stereotyp, że korzystanie z bitomatów jest trudne. Poniżej udowodnimy, że nie jest to prawdą i jak w kilku prostych krokach można mieć gotówkę w ręce.

  Jak w kilku prostych krokach zamienić kryptowalutę na gotówkę dzięki użyciu bitomatu ATM Egera?

  Wymianę kryptowaluty na gotówkę należy zacząć od wejścia na stronę ATM Egera. Na stronie znajduje się formularz, który należy wypełnić. W formularzu należy podać swoje imię i nazwisko, numer telefonu, a także kwotę wypłaty podaną w PLN. Po wypełnieniu tych danych wystarczy zaakceptować regulamin i potwierdzić numer telefonu, na który przyjdzie kod sms. Po tej procedurze zostaje wygenerowany unikatowy adres portfela, na którym zaksięguje się wpłata. Czas księgowania z reguły nie przekracza 15 minut. Po zaksięgowaniu środków na podany przy rejestracji numer przychodzi wiadomość sms z kodem. Właśnie z tym kodem należy udać się pod bitomat. Wypłatę można zrealizować w dowolnym punkcie nie ma tu konieczności wcześniejszej deklaracji, z którego punktu będzie odbierana gotówka. Co mocno ułatwia sytuację i sprawia, że wypłata jest jeszcze szybsza, bo można wybrać najdogodniejszą dla siebie lokalizację bitomatu na terenie Warszawy. Po dojściu do bitomatu wystarczy wybrać na nim wypłatę SkyCash, wprowadzić kod otrzymany sms i można się cieszyć gotówką. Cała procedura nie zajmuje więcej niż 15 minut, a dodatkowym atutem jest, że po wygenerowaniu kodu nie trzeba się obawiać, że kod szybko wygaśnie, bo jest ważny przez 72h.

  Podsumowując, bitomat to ciekawe rozwiązanie dla każdego kto chce w wygodny, szybki i bezpieczny sposób wymieniać kryptowaluty na gotówkę (lub odwrotnie). Interesujący jest fakt, że Ilość takich urządzeń rośnie lawinowo w związku z czym wciąż niewiele osób zdaje sobie sprawę jak blisko ma do najbliższego bitomatu.

  Artykuł załadowany: 0.3812 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022