REKLAMAA1-WIMAR-AUTO---10-06----10-09-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ9 grudnia 2019, 15:37

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Wydatki na prąd pochłaniają znaczące kwoty z domowych budżetów, zwłaszcza teraz, gdy dni są krótkie i zużywamy więcej energii na oświetlenie. Podpowiadamy, jak można to zmienić.

  Mieszkańcy Warszawy sporo wydają na opłaty związane z mieszkaniem i utrzymaniem. W zimie naturalnie dochodzą koszty i rosną rachunki za prąd. Szukając sposobu na ich zmniejszenie, warto przyjrzeć się ofertom przygotowanym przez dostawców energii specjalnie dla warszawiaków.

  Lumi – firma dla Warszawy

  Lumi to firma należąca do Grupy Kapitałowej PGE, którą utworzono z myślą o mieszkańcach stolicy. Oferuje ona energię po przystępnej cenie, a dla zaoszczędzenia czasu wszelkie formalności są ograniczone do minimum i możliwe do załatwienia w sieci. Umowę można przeczytać online i podpisać elektronicznie, aczkolwiek istnieje możliwość zamówienia przywozu dokumentów papierowych kurierem (z czym wiąże się jednak dodatkowa opłata). Firma zapewnia, że przez 24 miesiące nie zamierza podnosić cen prądu, a cennik jest maksymalnie uproszczony.

  Prąd i upominek

  Tanią energię elektryczną z lumipge.pl przedświątecznie połączono z promocją „Bezpieczna Rodzina”, zorganizowaną wspólnie ze spółką Locon. Co można zyskać? Podpisując umowę z Lumi, otrzymujemy voucher o wartości 300 zł do zrealizowania w sklepie BezpiecznaRodzina.pl. Specjalizuje się on w sprzedaży urządzeń lokalizacyjnych i zabezpieczających, które mają podnieść poziom bezpieczeństwa rodzin i należących do nich dóbr.

  Bezpieczeństwo przede wszystkim

  Bezpieczna Rodzina zapewnia możliwość lokalizacji członków rodziny, dzięki zaopatrzeniu ich w urządzenia GPS oraz korzystaniu z odpowiedniej aplikacji mobilnej. Te przydatne gadżety mogą oszczędzić mnóstwa nerwów i zapobiec zagubieniu się w wielkim mieście starszych osób czy dzieci. Urządzenia te wytwarzane są w kilku kategoriach. Dzieciom mogą się spodobać smartwatche z opcją lokalizacji, które mają też możliwość nadania sygnału alarmowego. Zegarki wyposażono też w funkcję telefonu z limitem nawet 60 minut na rozmowy wychodzące. Dla seniorów przygotowano podobnie działające opaski, łączące w sobie funkcje telefonu i lokalizatora. Właścicieli psów i wychodzących kotów zainteresować mogą obroże z lokalizatorem. To nie wszystko – dla każdego, kto troszczy się o bezpieczeństwo rodziny, w sklepie dostępne są akcesoria do ochrony domu, np. kamery obrotowe i zestawy Smart Home, które ostrzegają przez pożarem lub ulatniającym się gazem.

  Oferta „Bezpieczna Rodzina” od Lumi jest ważna do 31 grudnia 2019 r., warto więc decyzję podjąć jak najszybciej. Warszawiacy mogą na niej sporo zaoszczędzić i dodatkowo zaopatrzyć bliskich w praktyczne upominki, dzięki którym wszyscy będą spać spokojniej.

  Artykuł załadowany: 0.2223 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020