REKLAMAA1-BOBOWOZKI-(X2)-04-02----03-05-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ9 kwietnia 2018, 17:04 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Zróżnicowany repertuar, muzyka grana na żywo oraz kompleksowe prowadzenie zabawy skłania coraz więcej nowożeńców do wyboru zespołów weselnych. Ogromne zainteresowanie nimi sprawiło także, że mamy z czego wybierać. Nie każdy jednak zespół weselny możemy nazwać profesjonalistami. Na co powinniśmy zwrócić uwagę, aby na naszym weselu zagrał zespół muzyczny z prawdziwego zdarzenia?

  Cena – czy na zespole weselnym warto oszczędzać?

  Wesele to bardzo poważne przedsięwzięcie pod względem finansowym. Nie każdy przyszły małżonek dysponuje bowiem nieograniczonym budżetem, który pozwala mu spełnić marzenia o weselu ze snów. Przy organizacji często wesela musimy więc szukać oszczędności, aby zmieścić się w założonym budżecie, nie musieć sięgać po pieniądze rodziców, czy rozpoczynać nowego życia z kredytem na głowie. Czy warto jednak oszczędzać na zespole?

  Grupy muzyczne grające na weselu, zwłaszcza te pochodzące z większych miast, dość wysoko się cenią. I tak, przeglądając zespoły weselne w Warszawie to miasto, w którym zapłacimy najwięcej za ich wynajęcie. Zespoły weselne w Warszawie kosztują bowiem ok. 3000-7000 i więcej złotych za wynajęcie grupy 3-osobowej. Im więcej osób gra w zespole, tym cena jego usług będzie droższa.

  Nie warto jednak szukać oszczędności w przypadku oprawy muzycznej swojego wesela i zdecydować się na współpracę tylko z doświadczonym zespołem. W końcu to od jego profesjonalizmu i przygotowania zależy w dużej mierze sukces naszego wesela.

  Muzyka grana na żywo – czy to norma?

  Większości na nas zespoły weselne kojarzą się z muzyką graną wyłącznie na żywo. Warto jednak wiedzieć, że nie zawsze tak jest! Coraz częściej spotyka się bowiem także grupy, które na weselach występują z playbacku. Zazwyczaj są to jednak tańsze zespoły weselne, które nie są odpowiednio przygotowane do występów na żywo.

  Wybierając zespół muzyczny warto więc upewnić się zawczasu, czy rzeczywiście będzie on grał na żywo, czy jedynie odtwarzał muzykę z płyt. Dobrą praktyką jest także podpisanie umowy, w której zespół zobowiązuje się do wykonywania muzyki live. Dzięki temu unikniemy przykrej niespodzianki i nieporozumień z grupą.

  Skład zespołu weselnego – ile osób powinien liczyć dobry zespół weselny?

  Wybór zespołów weselnych jest ogromny. Zwłaszcza szukając zespoły weselne Warszawa mamy z czego wybierać. Wśród nich znajdziemy zarówno grupy muzyczne składające się z 2-3 członków, jak i większe zespoły weselne liczące sobie 4 i więcej osób. Pamiętajmy, że im więcej osób gra w zespole, tym wyższe będzie jego honorarium. W końcu musi ono wystarczyć na opłacenie każdej osoby występującej na naszym weselu.

  Najrozsądniej wybierać grupy, które liczą sobie co najmniej 3 członków. Pozwoli to bowiem zespołowi także na umiejętne poprowadzenie zabawy oraz umożliwi nawiązanie kontaktu z gośćmi, bez przerywania występu. Pamiętajmy bowiem, że rola zespołu nie kończy się na samej grze. Bardzo istotnym zadaniem, które stoi przed każdym zespołem weselnym, jest bowiem także zabawianie naszych gości i prowadzenie zabawy, a do tego potrzebny jest odpowiedni skład.

  Wybór właściwego zespołu weselnego nie jest łatwy. Największy problem mają osoby mieszkające w większych miastach, zwłaszcza w stolicy, gdzie działa wiele różnych grup weselnych. Aby sobie nieco ułatwić podjęcie decyzji warto przejrzeć zespoły weselne Warszawa na Weselezklasa.pl. Jest to duży ogólnopolski portal weselny, na którym znajdziemy wizytówki najlepszych grup muzycznych działających na terenie stolicy i nie tylko.

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~depeche 1 11 miesięcy temuocena: 50% 

   Co to za bzdury wypisujecie! Trzy osobowy zespół, który gra na żywo? Minimum 5 osób musi być. Chyba że uważanie że gość na klawiszu + 2 instrumenty zagra na żywo

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2469 sekundy
  REKLAMA