REKLAMAA1-AUCHAN-01-07----31-12-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ27 maja 2019, 11:51 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Daleka podróż wymaga odpowiedniego planu i nie chodzi tutaj jedynie o zaplanowanie wycieczki, miejsc, które chciałbyś odwiedzić czy czasu podróży biznesowej. Ważne są inne szczegóły, które musisz załatwić jeszcze tutaj, w Polsce. Jedną z ważnych kwestii jest to, gdzie zostawisz swój samochód na czas wyjazdu. Nieopodal lotnisk znajduje się wiele parkingów o różnych udogodnieniach i cenie postoju, to od Ciebie zależy, który z nich wybierzesz i czy będziesz mógł czuć się spokojny o swój pojazd. Aby nieco ułatwić Ci zadanie, przygotowaliśmy krótki poradnik, z którego dowiesz się na co zwracać uwagę i czym kierować się podczas wyboru parkingu przy lotnisku.

  Odległość od lotniska

  Parkingi zlokalizowane bezpośrednio przy lotnisku mogą być droższe, sprawdź więc ceny i wybierz miejsce dostosowane do oczekiwań. Parking, na którym zostawisz samochód nie powinien też być jednak zlokalizowany zbyt daleko lotniska. Warto wybrać miejsce z łatwym dojazdem przy drodze głównej.

  Cena postoju

  Cena to jeden z ważnych czynników, na który powinieneś zwrócić uwagę. Wybierając się na tygodniową podróż sprawdź nie tylko ile wynosi cena za jedną dobę pozostawienia samochodu, ale cały okres postoju na konkretnym parkingu. Ceny postoju znaleźć możesz między innymi na stronie internetowej konkretnego parkingu tak jak np. Parking Modlin. Większość z firm działających w tej branży, w odpowiedniej zakładce posiada cennik, w którym wymienione są ceny za godzinę lub całą dobę. Przy dłuższych postojach najczęściej stosowane są zniżki.

  Nie należy brać pod uwagę tylko kwestii, gdyż należy sprawdzić czy parking zapewnia profesjonalną obsługę i doświadczenie tj. czy jest on ogrodzony, posiada dobrą zapewnia szybki i bezpłatny dowóz na lotnisko.

  Bezpłatne transfery

  Firmy oferujące możliwość wynajmu miejsc parkingowych blisko lotniska najczęściej dysponują również transferami, czyli transportem pod terminal i spowrotem. W związku z wprowadzeniem opłat za wjazd na Lotnisko w przypadku niektórych parkingów opcje te są płatne, warto więc sprawdzić która z firm oferują transfery za darmo (informacja na stronie internetowej, opinie klientów). Przykładem może być Solid Parking Modlin, działający przy lotnisku Modlin w Warszawie.

  Ilość pojazdów transferowych

  Kiedy już upewnimy się w kwestii kosztów transferów na lotnisko, sprawdźmy jaką ilością pojazdów dysponuje dana firma. Jeżeli miejsc postojowych jest dużo a firma posiada tylko jeden pojazd transferowy może okazać się, że w godzinach szczytu ustawi się do niego spora kolejka osób, będziesz musiał więc dłużej poczekać, co z kolei przełoży się na stres.

  Monitoring

  Monitoring na parkingu to udogodnienie gwarantujące bezpieczeństwo pozostawionego tam samochodu. W czasie wyjazdu będziesz mógł więc czuć się spokojnie i mieć pewność, że pozostawiłeś swoje auto w odpowiednich warunkach, gwarantujących pełną kontrolę. Na monitorowanym parkingu, Twój samochód będzie pod stałym nadzorem.

  Ubezpieczenie

  Dla osób, które nie posiadają ubezpieczenia AC odpowiednim rozwiązaniem jest ubezpieczony i strzeżony parking. Pozostawiając swój pojazd w takim miejscu, masz pewność, że nawet jeżeli dojdzie do nieprzewidzianego zdarzenia, za poniesione szkody otrzymasz stosowne odszkodowanie.

  Wybierając się w podróż zadbaj aby pozostawiony na parkingu samochód był w pełni bezpieczny. W tym celu wybierz miejsce dostosowane do Twoich oczekiwań i zadbaj aby znajdowały się na nim udogodnienia takie jak monitoring, ochrona, ogrodzenie a także inne czynniki wpływające na bezpieczeństwo.

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~AniaLotnisko 1 4 miesiące temu

   Niestety ludzie wydają majątki na loty i samochody a szkoda im paru zł dosłownie na parking, a mandat za złe parkowanie na .: na chodniku, czy za blisko skrzyżowania lub przejścia dla pieszych to przecież 100zł ,a mandat nie będzie za szybą jak kiedyś tylko komornik i straż miejska już po fakcie się przypomną. A parking jak się leci nawet na 3 dni jest tańszy nie mówiąc ,że na parkingach mają i rozrusznik czy pompkę do opon w razie czegoś .

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2782 sekundy
  REKLAMAA2-URZAD-LOKAL---17-10----24-10-2019