REKLAMAA1-AUTO-WIMAR---11-09----10-01-2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Wybór kursu językowego w obecnej sytuacji pandemii to nie jest łatwe zadanie. Czy szukamy szkoły językowej dla dziecka, czy kursu dla dorosłych - warto sprawdzić kilka istotnych kwestii, aby podjąć dobrą decyzję. Zebraliśmy uwagi do klientów, którzy już rozpoczęli ten proces i podzielili się z nami swoimi spostrzeżeniami.

  Oto 3 najważniejsze pytania, które należy zadać przy zapisie do szkoły językowej:

  1. Lekcja pokazowa – sprawdź sam czy odpowiada Ci filozofia szkoły?
  2. Atrakcyjna i przejrzysta oferta cenowa – zapytaj o promocje?
  3. Zajęcia stacjonarne i online – czy szkoła zapewnia elastyczność i dostosowanie do potrzeb klienta?

  Lekcja pokazowa - sprawdź sam jak wygląda w praktyce metoda nauczania

  Zanim zapisałam córkę na kurs angielskiego, zapisałyśmy się na lekcję pokazową. Córka była bardzo zadowolona, bo od razu zobaczyła w jaki sposób prowadzone są zajęcia. W tym samym czasie zorganizowano również spotkanie dla rodziców. To bardzo praktyczne, bo od razu mogłam zadać pytania odnośnie programu kursu i poznać panią dyrektor. Wybrałyśmy szkołę The Palms i od razu podpisałyśmy umowę. Polecam innym rodzicom takie rozwiązanie.

  Mama Julki.

  Na początku września trwają w szkołach językowych spotkania określające poziom uczniów. Zazwyczaj są to spotkania z metodykiem, który pomaga w doborze grupy i programu kursu. W szkole językowej The Palms na Ursynowie (przy al. KEN 19) są organizowane lekcje pokazowe dla dzieci i młodzieży, które prowadzi Metodyk. Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego i rezerwacji miejsc.

  Oferta szkoły językowej - satysfakcja gwarantowana i zwrot za niewykorzystane lekcje

  Przy weryfikowaniu ofert szkół językowych warto zapytać o warunki lekcji próbnych i rezygnacji z kursu. Kiedy wszystko jest dobrze, to jest dobrze. Kiedy jednak zdarzy się w życiu coś niespodziewanego, to warto mieć podpisaną umowę ze szkołą, która zwraca niewykorzystane środki za zajęcia, w których nie uczestniczymy.

  My się przeprowadzaliśmy w trakcie roku do innego kraju, ale nie było wiadomo do końca kiedy to nastąpi, jak podpisywaliśmy umowy na zajęcia dodatkowe dla syna. Znaleźliśmy szkołę językową The Palms na Kabatach, która miała super kurs językowy dla młodzieży i można było rozwiązać umowę bez zobowiązań w dowolnym momencie roku. Dla mnie to było ważne, aby zachować elastyczność w tej kwestii.

  Mama Krzysia.

  Druga istotna kwestia to „gwarancja satysfakcji”. Kiedy sprawdzaliśmy szkoły językowe, okazało się, że tylko w szkole językowej The Palms jest oferowane odroczenie wpłaty za kurs po odbyciu 3 lekcji próbnych. Szkoła stworzyła ofertę dla klientów, którzy potrzebują dodatkowej motywacji i zapewnienia przy zapisie na kurs językowy do nowej szkoły. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o warunkach promocji, skontaktuj się ze szkołą The Palms na Kabatach. To tylko 350 m od stacji metra!

  Zajęcia stacjonarne i online - elastyczność szkoły i dostosowanie do potrzeb klienta

  Pandemia i zamknięcie szkół językowych zweryfikowało możliwości elastycznego dopasowania się placówek do wymagań rynku i potrzeb klientów. Tylko najlepsze szkoły poradziły sobie w kryzysie. Teraz już wiadomo, na kogo można liczyć.  Zajęcia online, które były dobrze prowadzone, zyskały grono swoich zwolenników. Możesz zapytać w szkole, czy istnieje możliwość realizacji kursu online naprzemiennie z kursem stacjonarnym lub czy szkoła oferuje zajęcia online. To może być kryterium weryfikujące elastyczność szkoły oraz jej merytoryczne przygotowanie do prowadzenia nowoczesnej edukacji.

  Chcielibyśmy szczerze podziękować za Państwa/Pań wielką pracę i zaangażowanie, za efektywną edukację językową naszych dzieci, za kontynuowanie nauczania online w tych trudnych czasach... Jesteśmy zadowoleni :) Życzymy wytrwałości, powodzenia w działaniach, kolejnych sukcesów i obyśmy wszyscy jak najszybciej wrócili do normalności. 

  Rodzice Mateusza i Julka.

  Zapisy na kursy językowe w szkole The Palms już trwają!

  Pierwszy krok przy zapisaniu się do szkoły The Palms to umówienie lekcji pokazowej dla dziecka. Skorzystaj z formularza kontaktowego i nie zwlekaj. To jest bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie z Metodykiem. The Palms to nowoczesna i doskonale wyposażona szkoła językowa. Warszawa jest miastem, w której znajdują się dwie siedziby naszej placówki (w dzielnicy Ursynów i Wilanów). Uczymy z pasją i 100% zaangażowaniem – przekonaj się sam!

  Formularz kontaktowy znajduje się tutaj. 

  Szkoła językowa The Palms zaprasza!

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3317 sekundy
  REKLAMAA2-BONAVERBA--01-09----30-10-2020