REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Mieszkanie od dewelopera łatwiej dopasujesz do swoich potrzeb niż to pochodzące z rynku wtórnego. Pamiętaj jednak, że po odebraniu kluczy nie możesz się od razu przeprowadzić. Musisz jeszcze urządzić swoje cztery kąty. Zobacz, na co warto zwrócić szczególną uwagę.

  Ostrożnie wytycz odrębne strefy

  Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że plan otwarty w małym mieszkaniu daje dużo możliwości aranżacyjne. Z drugiej jednak strony, może nas przytłoczyć i łatwo doprowadzić do bałaganu. Staraj się więc zdefiniować oddzielne strefy i nadaj każdej konkretny cel. Jeśli dzielisz salon z domowym biurem, spróbuj to zaakcentować. Wpłynie to pozytywnie na Twoją produktywność, jednocześnie pozwala zaoszczędzić sporo miejsca. 

  Zainwestuj w wielofunkcyjne meble

  W przypadku małej przestrzeni liczy się każdy centymetr. Wykorzystaj więc w pełni możliwości oferowane przez pomieszczenie, inwestując w wielofunkcyjne meble. Nie skupiaj się na tym, jak zagospodarować wolną przestrzeń między meblami, lecz kup elementy, które pasują do siebie. 

  Wybierz jasną paletę kolorów

  Ciemne, intensywne kolory mogą optycznie zmniejszyć pomieszczenie. Niejednokrotnie wprowadzają też ponurą atmosferę. Jeśli więc chcesz wizualnie powiększyć i rozjaśnić wnętrze, zdecyduj się na jasne kolory. Wybierając paletę, skoncentruj się na dwóch jasnych odcieniach i jednym ciemniejszym. W ten sposób wprowadzisz do wnętrza wyjątkowy klimat.

  Personalizuj i zmieniaj

  Pamiętaj, że w mieszkaniu będziesz trzymać nie tylko buty i ubrania, ale także odkurzacz, deskę do prasowania, walizki itp. Nie musisz kupować mebli na wymiar. Coraz częściej producenci proponują konfigurowalne rozwiązania, a Ty dopasujesz je do swoich potrzeb.

  Staranne planowanie odnosi się również do aneksu kuchennego. Zwróć uwagę na dwupalnikową kuchenkę. Wystarczy, by ugotować obiad, a zyskasz dodatkowe 30 cm przestrzeni. Zastanów się też nad małą, zintegrowaną zmywarkę do naczyń.

  Wpuść trochę światła

  Jasne wnętrza wydają się optycznie większe. Zadbaj więc o maksymalny dopływ światła. Zacznij od okien- nie zasłaniaj ich ciemnymi zasłonami. Pomaluj wnęki okien na biało, by odbijały promienie słoneczne. Ściany możesz pomalować na biało lub pastelowy kolor. Jeśli masz małą łazienkę bez okna, zrezygnuj z ciemnych kafelków. Pomyśl też o ładnie oprawionych lustrach. Nie tylko ozdobią pomieszczenie, ale także optycznie go powiększą. Zwróć też uwagę na fronty szafek. Powinny być jasne i błyszczące, by dodatkowo odbijały światło.

  Ile kosztuje wykończenie mieszkania?

  Jeśli chcesz wykończyć mieszkanie deweloperskie o powierzchni 50 m2, musisz wygospodarować około 47 tysięcy złotych. Jeśli chcesz zoptymalizować koszty, skorzystaj z pomocy specjalisty.  Przygotuje dla Ciebie nowoczesny i wygodny projekt mieszkania w Warszawie. Może rozdysponować budżet tak, by wykończenie wyglądało na droższe niż było w rzeczywistości. Zadba o rewelacyjny efekt wizualny, nie rujnując przy tym Twojego portfela. Poszuka trwałych, dobrej jakości materiałów w atrakcyjnej cenie. Rozpisze budżet, biorąc pod uwagę każdy element.

  Artykuł załadowany: 0.2735 sekundy
  REKLAMAA2-NZOZ-Triclinium—01-08—-31-08-2020