REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. promocyjne)

  Oto kilka rzeczy, o których trzeba pamiętać wybierając się na wakacje, aby zapewnić bezpieczeństwo swojemu domowi.

  1. Sprawdź swoje ubezpieczenie domowe

  Upewnij się, że posiadasz potrzebne ubezpieczenie i jest ono aktualne, gdy jesteś nieobecny. Wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia Twojej posiadłości wydaje się być rzeczą oczywistą. Warto jednak upewnić się czy istnieją jakieś wyjątki w Twojej umowie z ubezpieczycielem, które mogłyby spowodować utratę ważności, jeśli na przykład jesteś z dala od domu przez daną liczbę dni? Co jeśli pozwolisz, aby osoba trzecia zamieszkiwała w Twoim domu, aby opiekować się zwierzętami? Powiadomić ubezpieczyciela??

  2. Pozostaw dom tak, aby sprawiał wrażenie zamieszkanego cały czas.

  Skoś trawnik przed wyjazdem tak, by nie przypominał wyglądem dzikiej łąki po Twoim powrocie.

  Zostaw zasłony i żaluzje otwarte - nic tak bardzo  nie wskazuje na to, że dom jest pusty, jak zasłony zaciągnięte w ciągu dnia.

  Poproś swojego sąsiada o podlewanie roślin doniczkowych. To nie tylko utrzyma je w dobrej kondycji, ale i da wyraźny sygnał, że dom nie jest pozostawiony bez opieki.

  3. Trzymaj swoje kosztowności w bezpiecznym miejscu

  Trzymaj kosztowności w odpowiedniej skrytce i nie zostawiaj ich tam, gdzie można je zobaczyć przez okno.

  Jeśli masz zamiar ukryć kosztowności w domu, unikaj miejsc, takich jak szuflada na skarpetki, puszka po kawie w kuchni - włamywacze są sprytni i znają tą sztuczkę - w zamrażarce, chyba że jesteś gotowy owinąć wszystko w wszystko folią, aby twoja biżuteria nie różniła się od innych produktów.

  Najlepszym rozwiązaniem byłoby nie zostawiać w domu niczego cennego, ale jeśli nie masz takiej możliwości, najlepszym rozwiązaniem jest rozmieszczenie kosztowności w kilku miejscach, które są trudno dostępne, a także zostawić mniejszy plik pieniędzy i niedrogich rzeczy w bardziej oczywistym miejscu.

  Biorąc pod uwagę, że większość włamywaczy chce się jak najszybciej włamać, upolować łup i szybko opuścić dom, pozostawienie na widoku czegoś wystarczająco cennego dla złodzieja, czego kradzież nie będzie wielką stratą, może ocalić nas przed utratą dużo bardziej cennych kosztowności.

  4. Nie mów nikomu, że jesteś na wakacjach

  Najlepszym pomysłem jest nie chwalenie się swoim wyjazdem przed podróżą. Zawsze zdążymy się pochwalić zdjęciami i wakacyjną opalenizną po powrocie.

  Z pewnością nie powinieneś się chwalić nadchodzącymi wakacjami w mediach społecznościowych, takich jak Facebook czy Twitter - nie wiesz, kto może czytać Twoje komentarze.

  Szukasz ubezpieczenia swojego domu? Wejdź na stronę https://www.masterquote.co.uk/home-insurance już teraz!

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.451 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.11.2020 - 13.02.2021